Vyberte možnost Stránka

Masážní pistole pro bolavé svaly

Masážní pistole pro bolavé svaly
5/5 - (1 vote)

Najít dnes člověka, kterého alespoň občas nebolí svalstvo, je takřka nemožné. Často se takový problém vyřeší sám, nicméně někdy mohou svaly zatuhnout na delší dobu a nic s nimi nehne. V takovém případě je dobré navštívit maséra.

K tomuto kroku se ovšem odhodlá jen málokdo. Naštěstí existuje i jiná možnost, a sice masážní pistole.

Vhodná pro laiky i profíky

Asi nikoho moc nepřekvapí, že masážní pistole primárně slouží k uvolňování zatuhlého svalstva. Díky tomuto sofistikovanému zařízení není nutné chodit s každou bolístkou k masérovi, což šetří čas i peníze.

Ovšem i profesionálové z řad masérů, případně rehabilitačních pracovníků takovouto pomůcku často používají. Spokojení jsou s tímto druhem přístroje samozřejmě i sportovci, kteří se svaly mají potíže dost často.

Masážní pistole je možné rozdělit do dvou základních kategorií – modely vhodné ke standardnímu používání a profesionální verze. Ty druhé obvykle bývají mnohem účinnější.

Je výhodnější si připlatit

Je docela pochopitelné, že dnes se lidé orientují hlavně podle ceny, avšak v případě masážních pistolí je lepší spíše spoléhat na jiné atributy, jako jsou výkon, účinné hloubka masáže, hmotnost či výdrž baterie.

Masážní pistole levné mývají tyto parametry mnohem horší než dražší modely, jejichž cena se pohybuje nad třemi tisíci korun. Kvalitní masážní pistole jsou tedy dražší, na druhou stranu dokáží poskytnout to, co levné varianty ne.

Jak vybírat?

Nejlepším způsobem, jak vybrat vhodnou masážní pistoli, je zaměřit se na parametry, jež byly zmíněny o pár řádků výše.

Někdy v tom ale může mít zákazník trochu guláš, a proto existuje na webu masazni-pistole.cz speciální srovnávač, v němž se mohou i naprostí laici zcela jednoduše zorientovat a vybrat díky tomu vhodný produkt.

Toto srovnání profesionálních masážních pistolí je jedinečné a alespoň na českém internetu k němu žádná alternativa neexistuje.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.