Vyberte možnost Stránka

Letní večírek nebo firemní akce? Kde jinde než pod párty stanem

Rate this post

 

Léto přeje večírkům. Neopakovatelné kouzlo samozřejmě mají ty pod širým nebem. U rybníka, u lesa či na zahradě. Co když ale začne pršet? Pošlete návštěvníky domů? Máme pro vás lepší řešení. Uspořádejte oslavu pod párty stanem.

Párty stany disponují řadou předností. Jsou cenově dostupné, skladné, snadno rozložitelné i složitelné. Nejenom pro nárazové letní akce přímo ideální.

Obsah článku

Záruka zábavy za každého počasí

Větru ani dešti poručit zatím nedokážeme, omezovat se jimi ovšem také nenecháme. Kvalitní párty stan by proto měl patřit mezi základní vybavení každého byť jen občasného organizátora outdoorových posezení a párty. Na průběh svých obzvláště reklamních akcí by jaksepatří měli dohlížet i majitelé firem, v jejichž zájmu rozhodně není, aby jejich potenciální zákazníci z prezentace nového výrobku odcházeli zmoklí jako slepice.

Párty stan pro každou příležitost

Není však párty stan jako párty stan. Jednotlivé modely se mezi sebou samozřejmě liší. Prodejce medoviny zvolí jiný stan než majitel firmy prezentující na veletrhu nový výrobek. A jiný stan samozřejmě zvolíte pro oslavu narozenin na své zahradě.

Rozměry párty stanu

Výše zmíněným účelům v první řadě podřídíte rozměr párty stanu. Pro potřeby malé rodinné oslavy si vystačíte s rozměrem stanem 3 * 3 metry, pro posezení s rodinou vám postačí ještě menší párty stan 2 * 2 metry. Plánujete ale uspořádat večírek pro větší množství lidí? Pak zvažte pořízení stanu větších rozměrů, ať již 3 * 6 metru nebo 3 * 4,5 metru.

Nůžková nebo klasická konstrukce?

Pokud jsou ve vašem hledáčku spolehlivé párty stany, a jinak by tomu ani být nemělo, jednoznačně vsaďte na nůžkovou konstrukci. Ve srovnání s konstrukcí klasickou je sice o něco dražší, avšak o to více stabilnější, a tedy bezpečnější. Asi nebudete chtít, aby vám váš nový párty stan v polovině oslavy odnesl vítr a ještě při tom někoho zranil, že? V této souvislosti také doporučujeme, abyste se při nákupu zaměřili jen na tzv. certifikované párty stany.

Odolnost vůči vodě i UV záření

Vaší pozornosti by neměl uniknout ani materiál pokrývající konstrukci párty stanu. Ten by měl být maximálně odolný, a to proti vodě, mechanické zátěží, ale i UV záření. Jinak by účastníci párty, obzvláště pokud ji budete pořádat v odpoledních hodinách, z ní mohli odcházet spálení jako raci, a to si také nepřejete.

Nakupujte na brimo.cz

Široký výběr párty stanů najdete například na e-shopu brimo.cz. Osvědčené párty stany tu mají rozdělené na dvě kategorie: super stánky a exkluzivní stánky. Pro pravidelné používání vybírejte z kategorie super párty stany, jejichž odolná konstrukce odolá náporu větru do rychlosti 45 km/hod. Ještě odolnější v tomto smyslu jsou párty stany exklusive, jež jsou tak vhodné pro intenzívnější využívání.

Rychle postavené a bezpečné

Bojíte se, že stavění takového stanu vám zabere celé odpoledne? Tyto obavy rozhodně nejsou na místě. Kvalitní párty stan máte postavený během několika minut. Díky automatickému systému zajištění jsou navíc maximálně bezpečné. Věřte, že z večírku stráveného pod takovým stanem si hosté odnesou jen dobré zážitky.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.