Vyberte možnost Stránka

Jak je to s pánskou módou na Vánoce 2014?

Jak je to s pánskou módou na Vánoce 2014?
Rate this post
!AdSense – before contentPřemýšlíte, co stylového si pořídit na vánoční svátky? Odpovědí jsou tyto stylové vánoční obleky!

Zatímco minulý rok byly k sehnání leda tak pánské svetry se sobem, letos je tomu jinak! Pánové mají možnost pořídit si skutečně stylový oblek s vánoční tématikou.

Který vzor oslovil vás?

Stylové vánoční obleky

Splňují přání každého muže! Skvěle padnou na každou postavu, jsou moderní a přitáhnou pozornost. Najdete odvahu obléct extravagantní oblek?

obleky-1 obleky-2 obleky-3 obleky-4 obleky-5 obleky-6 obleky-7

Zdroj: opposuits.co.uk

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.