Vyberte možnost Stránka

Jak dosáhnout lepších výsledků ve svém profesním i soukromém životě? Dodržujte tyto 3 kroky

Jak dosáhnout lepších výsledků ve svém profesním i soukromém životě? Dodržujte tyto 3 kroky
Rate this post
!AdSense – before contentJste naštvaní sami na sebe? Nízká produktivita vás ubíjí, přesto ze sebe nějak nemůžete vyždímat více aktivity?

Přestaňte být věčně unavení, tyto tři kroky plné vitamínů vás dostanou do formy, jakou jste ještě nezažili!

Dodržení těchto tří vitamínových zásad vás nebude stát žádné úsilí. 

Obsah článku

Vyspat se? Není nic snazšího!

Dostatek odpočinku je první zásadní podmínka pro načerpání nové a stabilní energie. Pro oslnivé výsledky na poli pracovním pak stačí k pořádnému spánku přidat ještě konzumaci vápníku, hořčíku a vitamín§ B3 a B6 (uvolnění a nabuzení nervové soustavy). tyto látky najdete v každém listovém salátu. Grep, banán a mrkev vám pak dopomohou k snazšímu usnutí i hezkým snům (více serotoninu v mozku).

Tip! Ovoce a zeleninu můžete sníst jen tak, jako přílohu, ale lepší je použít odšťavňovač. 

Mé ověřené fresh mixy

Na mix před spaním budete potřebovat: pomeranč, banán, mango,

Na mix pro probuzení budete potřebovat: grep, kiwi, maliny

Na svačinový mix budete potřebovat: listový salát, mrkev, řapíkatý celer, půlku limety

mixik-1

Zatočit s každodenním stresem

Stres vás ždíme den co den? Nenechte brzdit svou sexy mysl, na “vygumuvaný“ mozek platí sladké ovoce i zelenina. Dopujte se malinami, banány, mandarinkami a nezapomeňte ani na borůvky. Do rýže pak přihoďte pár růžiček brokolice a na sváču si dejte kousek salátové okurky.

Proti stresu  zabojujte s těmito recepty

•    2 hrušky, 3 mandarinky
•    ½ ananasu, 150 g malin
•    2 jablka, 4 růžičky brokolice

mixik

Mozkový a energetický booster

Následující tipy neberte jako nepříjemnou povinnost, ale doporučení, které stojí za to! Když potřebujete být v práci obzvlášť plodní, vynechte snídani v podobě slaniny a dejte si šťávu.

Roznětka pro váš mozek bude například fresh mix obsahující hrušku, grep, jablko a pomeranč. Pokud chcete snížit i svůj glykemický index, přijdete mrkev.

Příliv energie a produktivity zajistí malina, borůvka, jahoda a s trochou limetkové šťávy. A když se chcete trochu i “zapucnout“ přidejte jogurt s ovesnými vločkami. Pak už stačí zapnout tyčový mixér a ňamka, která vás udělá svěžejší, je na světě. Tak do toho!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.