Vyberte možnost Stránka

Chcete si rozšířit své vzdělání? Volte obor, který má budoucnost!

Chcete si rozšířit své vzdělání? Volte obor, který má budoucnost!
Rate this post
!AdSense – before contentRozhodli jste se, že začnete opět studovat a rozšíříte si tak své vzdělání i možnosti uplatnění? Zvažujete-li se, jaký studijní obor zvolit, máme pro vás jeden tip.

Právě se poohlížíte po vhodném oboru pro vaše studium? Doporučujeme volit takové odvětví, které vás přirozeně zajímá, baví a rovněž nabízí také možnost využití v praxi.

Cestovní ruch je perspektivní z hlediska působnosti. 

Baví vás cestování? Poznávání nových koutů světa? Jiných kultur? Pak svůj koníček propojte se studiem. Pakliže jste z hlavního města nebo vám dojíždění do Prahy nedělá problém, začněte na svém vzdělání v oboru cestovního ruchu pracovat na střední škole ARCUS.

Střední škola cestovního ruchu, ARCUS s.r.o.

Nabízí výuku bohatou po teoretické i té praktické stránce. Studenti jsou vyučování špičkovými kantory s dlouholetou praxí, kteří k učení a svým studentům přistupují individuálně i s potřebou dávkou trpělivosti.

Střední škola ARCUS přijímá stále nové uchazeče o studium oboru Cestovní ruch. 

Díky osobnímu přístupu a dobře poskládanému učebnímu plánu má každý student jistotu získání všech potřebných znalostí pro úspěšné dokončení školy.

Po absolvování studia školy cestovní ruchu získáte možnost uplatnění v prestižních hotelích na manažerských pozicích, v cestovních kancelářích, informačních centrech či jako průvodce na významných českých památkách.

Základem je jazyková vybavenost

Cíl celého studia je komplexní příprava v oblasti cestovního ruchu, důraz je kladen na samostatnost, aktivitu, seberealizaci, schopnost najít své silné stránky a ty dále rozvíjet. Své silné stránky můžete najít v rámci odborných a profilujících předmětech, během výuky výpočetní techniky či jazykových hodinách.

Každý student si může zvolit, který jazyk bude chtít studovat. Na výběr jsou světové jazyky: angličtina, němčina, ruština, francouzština nebo španělština.

Pražská střední škola cestovního ruchu ARCUS

Moderní styl výuky

Na rozdíl od jiných zařízení, tato škola svým studentům nezakazuje používání moderní techniky, naopak. Celé studium usnadňuje užívání iPadu, který je zapůjčen každému studentovi zdarma! Po celé škole je navíc přístup k WiFi, tudíž lze čerpat potřebné informace z internetu. Škola zajistí rovněž i další studijní podklady, jako jsou učebnice a sešity.

01 - Učebna výpočetní techniky

Pakliže nejste z Prahy, můžete využít i výhody v podobě ubytování. 

Cestovní ruch není žádné nudné biflování, stejně jako práce v této sféře už i samotné studium je zábava. Během studia na vás čekají exkurze, zajímavé přednášky, besedy z úspěšnými lidmi, kteří vám předají něco ze svých zkušeností a znalostí co se týká cestovního ruchu nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Praktická výuka probíhá v renomovaných cestovkách a hotelích.

Zaujal vás tento perspektivní obor? Podívejte se na oficiální stránky školy arcus9.cz/sscr

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.