Vyberte stránku

BÝT LEPŠÍ! Jak kreslit a malovat správně aneb Kreslení pravou hemisférou

BÝT LEPŠÍ! Jak kreslit a malovat správně aneb Kreslení pravou hemisférou
BÝT LEPŠÍ! Jak kreslit a malovat správně aneb Kreslení pravou hemisférou
HodnoceníBaví vás kreslení? Staňte se v něm lepším! Ještě dnes můžete ovládnout techniku kreslení pravou hemisférou. Kdo by nechtěl kreslit a malovat lépe? Kdo by nechtěl získávat pochvalu od svého (ženského) okolí?

Nebaví vás ve volném čase jen projíždět Instagram? Využijte volný čas lépe, být lepší se vždy vyplatí. Dnes to bude o zlepšení se v oblasti kreslení pravou hemisférou.

Vidět svět jinak

K čemu vlastně kreslení pravou hemisférou je? Tento způsob kreslení vás naučí věci, lidi, kreslené objekty vidět jinak. Najednou spatříte to, co jste dosud nevnímali, tím tak dostanete možnost nakreslit vše.

Pakliže budete chtít nakreslit portrét ženy, muže či dítěte, nakreslíte jej včetně všech detailů obličeje. Zapojíte svou vnitřní intuici, vaše vnitřní tvořivost vás povede, nebudete se pokoušet o nezdařenou kopii, nakreslíte skutečnost.

VIDEO TIPY ZDARMA, jak kreslit pravou hemisférou najdete ZDE

Online kurz kreslení pravou hemisférou povede vaši ruku

Kurz kreslení pravou hemisférou přináší osvědčený návod, jak zlepšit své vidění, urychlit chápání souvislostí, a tím tak docílit schopnosti kreslit skutečnost. Online video kurz je zaměřený na to, aby vás naučil:

  • malovat obličej i s detaily
  • vystihnout rysy ve tváři
  • namalovat věrně vlasy
  • malovat dokonale ruce
  • malovat profil
  • namalovat portrét
  • malovat autoportrét

kresleniruky

Vidět, co jste dosud nevnímali a nakreslit všechno, co jste dosud netušili, že nakreslit možné je. Foto: Kurz kreslení pravou hemisférou

Kdo kurz vede?

MgA.Petra Cibulková se věnuje profesionální malbě 25 let a z toho polovinu času učí kreslení a další výtvarné techniky. Velice dobře umí zachytit tužkou to, co vidí a je schopná to srozumitelně a jasně naučit i vás.

jak-se-naucit-kreslit

Stojí kurz za to? Rozhodně.

Přesvědčit vás o tom mohou recenze lidí, kteří kurz absolvovali…

Radoslav Derik – Super !!! Paní Cibulková je velmi talentovaný člověk, který ví, jak naučit kreslit i ty, kteří se bojí vzít do ruky tužku. Pravdou ovšem je, že každý člověk umí kreslit. Ovšem naučit se kreslit správně vás naučí kurz kreslení online. Na obrázku zasílám můj posun v kreslení pravou hemisférou.

foto-1
O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz