Vyberte možnost Stránka

5 neprůstřelných argumentů, proč nosit tenisky

5/5 - (1 vote)
!AdSense – before contentTenisky vzaly svět útokem a dnes jsou mezi muži nejoblíbenějším typem bot vůbec. Nosí je každý – hvězdy šoubyznysu, sportovci, vymetači klubů a diskoték, váš šéf, mládežníci, ten chlápek odvedle (a dokonce i jeho manželka). No a samozřejmě vy.

Tady je pár argumentů do vaší příští chlapské debaty v baru o tom, proč jsou tenisky tak oblíbené a proč je nosit.

01

Obsah článku

Pohodlí

Tenisky jsou nejlepší dopravní prostředek (i kdybyste vlastnili Maserati, nebudete ho řídit bos). Můžete v nich a s batůžkem na zádech procestovat svět, dobíhat na tramvaj nebo uběhnout běžecký závod. Zvládl byste tohle všechno v polobotkách? V teniskách se všude dostanete rychle a pohodlně. Kvalitní tenisky poskytují stabilitu a mají pohodlnou stélku. To má vliv nejen na nohu samotnou, ale pomáhá i držet správnou polohu vašich zad díky podpoře fyziologického, zdravého zakřivení páteře.

Značky jako adidas nebo Nike se předhánějí v technologiích, které vám chození v teniskách ještě více zpříjemní. Třeba Nike Air Max mají speciální vzduchový polštářek, díky kterému se vaše nohy cítí jako v bavlnce.

Mladistvý look

Ruku na srdce, v teniskách Converse asi budete působit mladistvěji a stylověji, než v nudných polobotkách (navíc stejných, jako má ten chlápek odvedle). Tenisky každému outfitu dodají šmrnc.

0

[pwb-product-carousel brand=“converse“ products=“10″ products_to_show=“2″ products_to_scroll=“2″ image_size=““ autoplay=“true“ arrows=“true“]

Miluje je celý svět

Tenisky jsou oblíbené po celém světě. První tenisky se objevily už kolem roku 1860 v Anglii (tímto faktem ve zmíněné barové debatě obzvlášť ohromíte) a od té doby prošly obrovským vývojem. Nikdo by nespočítal, kolik existuje typů tenisek. Tenisky jsou také oblíbeným objektem sběratelů a předmětem dražeb. Někdo je bere i jako investici. Nejdražší tenisky světa, oceněné na 4 miliony USD, jsou osázené diamanty. A třeba za ošlapané a zašedlé conversky z olympiády v Los Angeles, v nichž hrál legendární Michael Jordan, byste zaplatili bratru 3 miliony tvrdých českých korun.

Tenisky zkrátka nejsou jen tak nějaké boty, nejspíš proto si je tolik oblíbily i celebrity.

Kamkoliv a ke všemu

Pryč je doba, kdy jste v teniskách mohli vyrazit leda tak na sport nebo na výlet. Dnes si je s přehledem můžete vzít i na večírek nebo jakoukoli společenskou akci. Hvězdy jako Ryan Gosling si je klidně obují i na červený koberec. S tím souvisí to, že si je můžete skutečně vzít ke všemu (včetně obleku!).

020

Velký výběr

Když sháníte určitý typ bot, často je problém najít ty pravé. U tenisek to většinou neplatí. Množství typů a barev se limitně blíží nekonečnu. Můžete zvolit minimalistickou klasiku, nebo se odvázat a pořídit si ulítlý model z limitované edice.

V čem budete letos chodit vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.