Vyberte možnost Stránka

20 případů, kdy ženy žijí déle než muži

20 případů, kdy ženy žijí déle než muži
Rate this post
!AdSense – before contentObecně platí, že ženy žijí déle než muži. Zatímco vědci přišli už s mnoha studiemi, proč tomu tak je, my si myslíme, že následující fotografie to vysvětlují.

Podle věděckých výzkumů existuje hned několik příčin, proč muži umírají dříve než ženy. Podle nich za to může nedostatek železa, chromozom XY a další boilogické důvody. Prohlédnutí následujících fotek však ukáže, že krátký život mužů může ovlivněn jejich neuvěřitelnými nápady.

zdroj: buzzfeed

riskujici-muzi-1 riskujici-muzi-2 riskujici-muzi-3 riskujici-muzi-4 riskujici-muzi-5 riskujici-muzi-6 riskujici-muzi-7 riskujici-muzi-8 riskujici-muzi-9 riskujici-muzi-10 riskujici-muzi-11 riskujici-muzi-12 riskujici-muzi-13 riskujici-muzi-14 riskujici-muzi-15 riskujici-muzi-16 riskujici-muzi-17 riskujici-muzi-18 riskujici-muzi-19 riskujici-muzi-20

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.