Vyberte možnost Stránka

Založení firmy online? Žádný problém!

Založení firmy online? Žádný problém!
Rate this post

Rádi byste se vrhli do podnikání? Je pravda, že současná doba mnoho podnikatelů uvrhla do nejistoty a finanční tísně, což však na druhou stranu neznamená, že na trhu neexistují díry, které je možné zaplnit. Máte-li nápad, tak směle do toho.

Založení firmy snad nikdy nebylo jednodušší. A rychlejší. V podstatě ji zařídíte během několika dní z pohodlí svého domova. Nevěříte? Měli byste.

Obsah článku

Občanský průkaz, připojení na internet a nápad!

K založení firmy online vám v podstatě stačí občanský průkaz a připojení na internet. A samozřejmě zmíněný nápad. Ideálně takový, s nímž nikdo před vámi nepřišel. Nápad, který osloví davy. Nebo alespoň jejich většinu. S ním přijít je sice těžké, ale ne nemožné! Zbytek bude hračkou. Posuďte sami.

Jak založit firmu?

V podstatě stačí postupovat dle instrukcí uvedených na stránkách jake-james.cz. Za nimi stojí mladá dynamická společnost, která se rozhodla pomáhat začínajícím podnikatelům, mezi něž se konec konců svého času řadila i ona. A jednou z formy této pomoci je právě založení firmy online. Jak to probíhá? Opravdu jednoduše.

Zvolte název své firmy

Prvním krokem je otevření následujícího ODKAZU. Na něm budete vyzváni ke zvolení názvu vaší firmy. Ten je velmi důležitý, proto si jej důkladně promyslete. Ideálně jej z toho důvodu prodiskutujte se všemi, kteří ve vaší nové firmě budou nějak zainteresováni. Až název vaší firmy bude na světě, ověřte si jeho dostupnost. Jinými slovy se ujistěte, že tento název nepoužívá někdo jiný. To můžete učinit přímo na již otevřené internetové stránce společnosti Jake&James. Pokud tomu tak není, můžete si název zaregistrovat, v opačném případě budete nuceni přijít s názvem jiným.

Obraťte se na specialisty

Tímto to v podstatě pro vás končí, respektive tomu tak může být. Rozhodnete-li se zbytek delegovat právě na specialisty ze společnosti Jake&James. Ti se postarají o notářský zápis, ověřování podpisů, vyřízení živnostenského oprávnění, expresní zápis do obchodního rejstříku, vyřídí řemeslnou i koncesovanou živnost a k tomu všemu vám v případě zájmu zajistí i tzv. virtuální sídlo! Nezávisle na skutečnosti, zda v něm skutečně budete působit či nikoliv! Vybírat přitom můžete z velmi lukrativních pražských a brněnských adres, které se na vaší vizitce budou skvěle vyjímat.

Kolik stojí založení s.r.o.?

Založení firmy online rozhodně není drahou záležitostí. Spolu se zápisem do obchodního rejstříku vás vyjde na necelých šest tisíc korun. Virtuální sídlo na Praze 1 vás pak vyjde na necelou pětistovku měsíčně (ulice Dlouhá). O tři stovky více za měsíc zaplatíte za virtuální sídlo v ulici Revoluční. Mnohem levněji vás vyjde sídlo na Praze 9 (225 Kč měsíčně) nebo v Brně (285 Kč měsíčně).

Nezbytná plná moc

Ceny za služby se platí předem, a to online, ideálně platební kartou. Jakmile dojde k zaúčtování platby, spustí se proces samotného zakládání firmy. Poté vám buď poštou, nebo do e-mailové schránky dorazí plná moc. Tu budete muset podepsat a buď poštou poslat nazpět, nebo ji oskenovat a poslat zpět e-mailem. Bez plné moci by vás společnost totiž nemohla úředně zastupovat.

Svoboda nade vše!

Podpisem plné moci jste v podstatě u konce. Alespoň co se administrativní stránky zakládání firmy týče, vaše podnikání se v ten okamžik naopak ocitne na startovací čáře. A je jen na vás, jaké skóre si na trhu vysoutěžíte.

Vydržte!

Podnikání nebývá snadné, většina firem začíná vydělávat až po prvních třech letech. Ale za to vám dává úžasnou svobodu. Jste svým pánem, a to se dnes cení. Tak neváhejte. Máte naši plnou podporu! A podporu společnosti Jake&James také. Ta pro začátek třeba může vést vaše účetnictví, ve kterém se hodně začínajících podnikatelů ztrácí. Tak vám držíme palce!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.