Vyberte možnost Stránka

Webová konference – Šetří čas i peníze!

Webová konference – Šetří čas i peníze!
Rate this post
!AdSense – before contentPořádá vaše společnost konference! Pak vás jistě zaujme nová služba k vedení webových konferencí WebEx Meeting Center!

Nová služba telekomunikačního operátora EMEA WebEx Meeting Center přináší možnost snadného plánování i vedení webových konferencí! Zajímá vás, jaké konkrétní výhody přináší tato služba?

 

Výhody webové konference přes službu WebEx Meeting Center

Webové konference jsou v posledních letech oblíbeným způsobem komunikace potencionálních pracovních partnerů nebo jsou užívány k promyslení nové firemní strategie apod. Díky online konferenci šetří firmy svůj čas i peníze! Mimo to také urychluje komunikaci a zvyšuje pracovní aktivitu všech účastníků webové konference. Sdílet a vést konferenci je možné kdekoliv a kdykoliv!

Službu WebEx Meeting Center přináší možnost snadného plánování konferencí, sdílení a tvorby dokumentů během nich a zároveň všechnu komunikaci spolehlivě archivuje. To však není vše!

 

Nová služba odpovídá na otázku: Jak vytěžit maximum z webové konference!

Telekomunikační operátor EMEA dává firmám do rukou službu, která během webové konference zvyšuje produktivitu všech účastníků, a to především díky těmto atributům služby:

 

  • Možnost nasdílení různých dokumentů, powerpointových prezentací i videí
  • Možnost spolupracování při online tvorbě dokumentů
  • Přehrávání videí v HD kvalitě (360p)
  • Připojení možné z Tabletů, iPodů, iPhonů
  • Možnost spojení i s jinými aplikacemi
  • Webová konference je chráněná vysokým bezpečnostním zajištěním
  • Aplikace ke spuštění služby Meeting Center lze zadarmo stáhnout
  • Komunikace přes PSTN audio připojení nebo integrovaného audia VoIP s možností videa v HD rozlišení.

 

Všechny výhody nové služby najdete na stránce telekomunikačního operátora emeameet.cz

 

Jaká je cena WebExu?

Pokud vás představa pohodlné a produktivní webové konference zaujala, můžete si její Free Trial verzi vyzkoušet zcela zdarma a případě spokojenost si můžete koupit měsíční nebo roční licenci.

Více informací najdete na zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.