Vyberte možnost Stránka

Vychytávky do auta, které oceníte

Vychytávky do auta, které oceníte
Rate this post

S tím, jak se doba posunuje stále dopředu, můžeme se setkávat se stále důmyslnějšími věcičkami, které nám usnadní život při cestování. Mnohdy jde o užitečné pomocníky, díky nimž můžeme např. dokázat hrubé chování řidiče, kterého jsme na silnici potkali, nebo způsobil nehodu, jíž jsme bohužel účastníkem.

Skvělá kamera do auta

Možná už jste sami na vlastní kůži vyzkoušeli, jak může kamera do auta pomoct. Možná ale máte jen zkušenosti získané od kolegů z práce nebo kamarádů, a s nákupem kamery zatím otálíte. Přitom její koupě není tak nákladná a může vám mnohdy pomoct v nesnázích.

Kamera dnešní doby umí najednou monitorovat prostor před i za vozidlem. Součástí nahrávky může být i zvukový záznam. Díky skvělému rozlišení jsou dobře rozeznatelné značky jiných aut, a to i v noci. Záběr kamery může být klidně až na čtyři jízdní pruhy díky širokému úhlu záběru až 130 stupňů. Kamery umí zaznamenávat zároveň i vaši polohu, rychlost a přesný čas a datum. Potěší vás jistě i fakt, že seženete i kamery, které se montují na diskrétní místa. Nepřekáží při výhledu a nejsou na první pohled viditelná. Kamery mohou mít wi-fi připojení, nastavení, stahování či prohlížení záznamů je zcela pohodlné, aniž byste museli manipulovat se zařízením. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci dané kamery do telefonu, ať už používáte Android či iOs.

Abyste měli přehled o radarech

Radary jsou častým strašákem řidičů. Je samozřejmě důležité dodržovat silniční pravidla, ale zároveň je dobré mít přehled o tom, kde radar je, a kde ne. Abyste se ve voze cítili svobodněji, pomohou vám antiradary. Ty umí velmi dobře detekovat nejpoužívanější policejní mobilní zařízení Ramer a Multaradar. O blízkosti radaru vás může informovat jak zvukový, tak optický signál. Antiradary zakoupíte v mnoha provedeních, i do moderního vozu vyberete skvělý designový kousek, který jej nebude narušovat.

Kompletní nabídku kamer do auta i antiradarů najdete kupříkladu na stránkách neolinekamery.cz. Vyberete sobě či svým blízkým to nejvhodnější zboží a začněte cestovat bezpečněji a komfortněji.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.