Vyberte možnost Stránka

Vaše rty – Ženskému oku neuniknou!

Vaše rty – Ženskému oku neuniknou!
Rate this post
!AdSense – before contentMožná si to neuvědomujete, ale ženy hodnotí i jiné partie než ty v kalhotách. Mimo jiné je upoutají i vaše rty. V takovém případě určitě nechcete, aby žena viděla rozpraskané, suché a okousané rty! Víte, jak o ně jednoduše a po ‘’chlapsku’’ pečovat?

Rty jsou jedna z věcí, které ženu upoutají. Proto je důležité se o ně starat. Rozhodně po vás nikdo nechce, aby jste nosil tisíce hydratačních přípravků, ale přiznejte si, že jeden obyčejný lůj vás nezabije!

 

Potřebná péče zvláště v létě!

Rty jsou stejně tak jako obličej vystavovány slunečnímu záření, a proto i jim hrozí onemocnění rakovinou kůže. Pokud si myslíte, že je ochráníte tím, že se napijete nebo olíznete, pak jste na omylu.

Rty je důležité často hydratovat i chránit před vnějšími vlivy, jako je slunce nebo mráz. Jednoduchou ochranu vám zajistí klasický neutrální jelenní lůj. Ten na vašich rtech vytvoří průsvitný ochranný film, který rty zvláční a vyživí.

Jelenní lůj také funguje jako prevence před oparem nebo popraskanými koutky.

Staráte se o své rty?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.