Vyberte možnost Stránka

Ušetřete za mobilní služby s virtuálními operátory – StarTEL

Rate this post
!AdSense – before contentKaždý měsíc si rvete vlasy, kolik jste zase provolal peněz, se slibem, že další měsíc si budete dávat pozor na to, kolik za volání utratíte. Máme pro Vás tip, jak ušetřit a přitom volat a psát zprávy do všech sítí bez obav z vysokého vyúčtování. Stačí si změnit operátora!

I když mezi sebou klasičtí operátoři stále ,,bojují’’ a svých i konkurenčním zákazníkům slibují různé výhody stejně jsou konečná vyúčtování horentně vysoká. A ať už kážete o šetření své rodině nebo sám sobě, stejně jsou částky za provolané minuty stále vyšší a vyšší. Poradíme Vám, jak konečně volat bez obav a za levno.

Řešením je virtuální operátor!

startel1 Ještě stále využíváte služeb klasických operátorů? Je čas na změnu...

Pokud chcete, aby na fakturách od telefonního operátora byly příjemně nízké částky, zvolte operátora virtuálního. U virtuálních operátorů je volání opravdu výhodné, a to nejen volání tuzemské, ale i to do nebo ze zahraničí. A který virtuální operátor je ten nejvýhodnější?

Virtuální operátor StarTEL

Společnost StarTEL využívající mobilní síť společnosti T-Mobile je dceřinnou společností STARNET, s.r.o., která je známá jako poskytovatel internetu především v jižních Čechách. Nabízené tarify virtuálního operátora StarTel jsou tím nejvýhodnějším řešením nejen pro Vás, ale i pro Vaší rodinu.

Tarify StarTeL aneb fakt, žádné reklamní sliby!

Hlavní výhodou nízkého měsíční paušálu, je opravdu nízká cena, která začíná na 49 Kč za měsíc. Tento tarit je vhodný pro ty, kteří nevolají příliš často. Pokud byste chtěli volat více, máte možnost využívat tarif za 199Kč, kde už je 100 volných minut a padesát volných SMS. Zjistěte si více informací o cenách za levné volání.

StarTEL - mobilní operátor

Už máte vybraného virtuálního operátora?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.