Vyberte stránku

Sexuální polohy a pozice při sexu

Sexuální polohy a pozice při sexu
Hodnocení

Jistě znáte obrázkovou knihu kamasútra, která nabízí stovky různých sexuálních poloh a pozic při sexu. Každý jistě zažil období, kdy se rozhodl, že svůj sexuální život oživí něčím novým. Hledání sexuálních poloh je pak tím, na co se člověk vrhne nejdříve. Ale skutečně je nutné zkoušet krkolomné polohy k tomu, aby vzniklo nové vzrušení?

Přečtěte si, jednoduché tipy, jak dát sexu novou energii.

Sex je pro mnohé nepostradatelnou součástí života. Je to aktivita příjemná a podle vědců také zdravá. Často se ale stane, že nastane období, kdy vás přestane stále se opakující sexuální scénář nudit. Pak každého muže napadne hned několik možností. Buďto si najít někoho nového, s kým lze opět zažívat skvělé sexuální dobrodružství a ,,cucnout’’ si nové energie a nebo zkusit nějakou novou cestu se stávájící partnerkou.

Je jasné,

že nový sexuální objekt je ta snažší cesta. Ale v případě fungujícího vztahu to není úplně vhodná volba. Otázka tedy zní, jak přinést do postele něco nového, co opět rozdmýchá vášeň a vám bude ,,stát” jako nikdy?

Nové sexuální polohy není jediná volba

Muži se většinou z vervou pustí do učení nových sexuálních poloh, ale je toto ta správná cesta? Krkolomné pozice z kamasútry jsou spíše unavující a dost technické na to, aby k tomu všemu ještě fungovalo nějaké vzrušení. Rada tedy zní, neopouštět staré dobré techniky, ale vložit do nich něco nového. Stačí lehká změna úhlu, jiná poloha nohou, prostě jakýkoliv nový prvek dá staré poloze zcela nový rozměr.

Sexuální energie

V mnoha případech se nemusí ani nic měnit vizuálně, stačí do sexuálního aktu vlít novou energii. Jakmile budete ,,sexovat’’ s myšlenkou, jak skvělá je vaše partnerka, nenechá jí to chladnou! Její reakce vás určitě překvapí! Možná, že právě tahle myšlenka udělá z nudné rutiny, sex plný překvapujících orgasmů.

Top 10 sexuálních poloh můžete sledovat na těchto videích:

Kompletní průvodce sexu, kde se dozvíte, co vše se při sexu děje, celkem přes 4 hodiny video:

1. “Obrácený koníček” – sex polohy a pozice při sexu

2. “Překřížené nohy” – sex poloha

3. “Pro lenochy”

4. “Z očí do očí”

5. “Postranní větřík”

6. “Krab”

7. “Lotusový květ”

Pokud máte rádi něco složitějšího, můžete vyzkoušet 64 pozic z kamasútry:

Máte stále vášnivý sex nebo se v posteli nudíte??

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!