Vyberte možnost Stránka

Pořádný chlap potřebuje pořádné auto!

Pořádný chlap potřebuje pořádné auto!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte příliš velkou garáž na to, aby v ní stálo menší auto? Pak vám nezbude, než rozbít prasátko a pořídit si nějaké to „esúvéčko“. Ostatně proč ne – prostorné a silné auto je pro hlavu rodiny jako stvořené.

No, a pokud si potrpíte na horké novinky, měli byste zbystřit nad nejnovějším přírůstkem ze stáje Škoda.

Mladoboleslavská automobilka vstoupila do segmentu velkých SUV a vypadá to, že se dočká uznání i v zámoří. Tentokrát nejde „jen“ o crossover na platformě Octavie Scout jako Yeti, ale o opravdového mastodonta.

Škoda Kodiaq se do historie české značky zapíše zlatým písmem!

Škodovácké SUV je velmi prostorné

Kodiak je největší poddruh medvěda hnědého. Kodiaq je největší sériově vyráběná škodovka. Délka 4,7 metru, šířka 1,8 metru a rozvor 2,8 metru jsou na silnici nepřehlédnutelné. Neméně impozantní jsou rozměry zavazadlového prostoru. Základní objem kufru činí 720 litrů, což je o 60 více než u vlajkové lodi Superb Combi. Pokud se vám tato hodnota jeví jako nedostačující, vězte, že stačí sklopit sedadla. Rázem budete mít k dispozici přes 2000 litrů.

Jen pro zajímavost – za pozornost stojí také zavazadlový prostor, který má nová Škoda Fabia Combi. 525 litrů je v daném segmentu opravdu hodně.

muzskystyl-cz_auto-poly_cz_01

Pro koho se hodí?

Nová Škoda Kodiaq je jasnou volbou pro každého, kdo potřebuje prostorné auto pro velkou rodinu. Je libo sedm míst k sezení? Když přidáte další řadu sedadel, bez problémů přepravíte dvě osoby navíc. Nutno podotknout, že nejde o „nouzkovu“, ale plnohodnotné řešení i pro cestující s výškou kolem 180 cm.

O Kodiaqu toho lze napsat hodně. Dlouho očekávané velké SUV budí velmi pozitivní rozruch v renomovaných motoristických magazínech a očekává se, že bude mít prodejní úspěchy i v USA. Finální designové pojetí nemá daleko ke konceptu Vision S – s tím rozdílem, že vypadá ještě o něco lépe.

Cena Škody Kodiaq již byla zveřejněna. Najdete ji na webu autorizovaného prodejce Auto Poly, a to společně s dalšími informacemi. Navštivte webové stránky www.auto-poly.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.