Vyberte stránku

Legendární boty Converse prostě nestárnou

Legendární boty Converse prostě nestárnou
Hodnocení

Co si představíte, když uslyšíte slovo Converse? Jednoznačně stylové tenisky s charakteristickým logem ve tvaru pěticípé hvězdy. Společnost vznikla v roce 1908, přičemž původně se specializovala na výrobu galoší a pracovní gumové obuvi, ovšem zakladatel Marquis Mills Converse se postupem času rozhodl vyrábět i sportovní obuv. Přestože má značka více než 110 let, stále jsou její výrobky v kurzu, a to zejména legendární boty All Star.

Jestliže už přemýšlíte, jaké boty si zakoupíte na jarní měsíce, rozhodně sáhněte po modelech z nabídky Converse. Výhodou je, že je bez problémů zkombinujete s jakýmkoliv outfitem.

Pořiďte si plátěnky i sneakersy

V botníku by vám jednoznačně neměly chybět plátěnky. Svršek je vyrobený z látky a podešev zase z gumy. Jelikož však na jaře velice často prší, je lepší mít v zásobě ještě koženou obuv. Pro takové dny mějte připraveny sneakersy z přírodní kůže a syntetického materiálu.

Legendární boty Converse můžete zakoupit v různých odstínech. Velké oblibě se těší klasika v podobě černé či bílé, ovšem zamilujete si i výraznější barvy, jako jsou červená a modrá. Záleží jen na tom, zda je máte s čím sladit.

Značka Converse má bohatou historii

Úplně první boty All Star spatřily světlo světa v roce 1917. Byly představeny jako basketbalová obuv dostupná v plátěné a kožené variantě. V roce 1932 pak na scénu nastoupila edice zvaná All Star Chuck Taylor, která byla pojmenovaná podle Chucka Taylora, jenž ve firmě jednu dobu působil.

Pokud si chcete obnovit botník, je nejvyšší čas. Třeba na webové stránce https://www.eobuv.cz/converse.html momentálně probíhá výprodej, a tak ulovíte některé modely za atraktivní ceny. Kupte rovnou jeden pár i své drahé polovičce a dítěti. Líbí se vám, jak celá rodina chodí obutá ve stejných botách? Converse vám to umožňuje.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!