Vyberte možnost Stránka

Jaké výhody nabízí ruční mytí aut?

Jaké výhody nabízí ruční mytí aut?
Rate this post

Myčka nebo detailing? To je otázka, kterou si v poslední době pokládá ne zrovna málo řidičů a majitelů nejen luxusních a drahých vozů. Ještě do nedávna jsme byli zvyklí vzít zašpiněné auto na nejbližší benzinovou stanici a doslova zapakatel mu dopřát nejen potřebnou koupel, ale i třeba navoskování. S příchodem detailingových center nabízejících ruční mytí aut se ale tento zvyk otřásl v základech. Je ovšem opravdu ruční mytí o tolik lepší než to nabízené v běžných automyčkách?

Šetrnost a individuální přístup

Nebudeme napínat – jednoduše ano, je. Ale oceníte to jen za předpokladu, že nechcete pouze z karoserie opláchnout prach a špínu cest, ale záleží vám také na tom, aby bylo auto opravdu důkladně a zároveň šetrně umyto. Zásadní problém klasických automyček je v podstatě automatizace. Přijíždí do nich různé typy vozů s různou úrovní zašpinění a všem bez výjimky je více méně dopřána stejná péče – stejné množství vody, saponátu i přítlak kartáčů. Drsné štětiny se size postarají o odstranění i odolné špíny, ale v kombinaci s nedostatkem vody a nekvalitní autokosmetikou představují sílu, která se na vzhledu vašeho auta neblaze podepíše.

Máte-li nové auto, jste-li hrdým majitelem vozu luxusní značky, případně jen chcete svému autu maximálně prodloužit životnost i hezký vzhled kvalitní péčí, detailingové centrum, jako je například ruční mytí aut Plzeň, by pro vás mělo být zcela jasnou volbou. Ke každému vozu je přistupováno individuálně, je posouzen stupeň zašpinění a zvoleny vhodné čisticí prostředky. Ruční mytí představuje opravdu jemné a detailní čištění kopírující všechny linie a záhyby karoserie.

Dokonale umyté auto bez námahy a za zlomek času

Samozřejmě, že lze namítnout, že umýt auto ručně si zvládnete i na zahradě s pomocí zahradní hadice a kvalitní autokosmetika je také dnes běžně k sehnání. To jistě ano a nikdo vám v tom samozřejmě nebrání. Každý, kdo si ovšem opravdu precizní ruční mytí auta vyzkoušel na vlastní kůži musí ale také uznat, že to je celkem fyzicky namáhavá činnost, které lze bez mrknutí oka věnovat i celé odpoledne a stále to nemusí být úplně perfektní. Pokud tedy není péče o auto úplně vaším koníčkem, rádi ušetříte čas i energii a zároveň potřebujete mít auto stále jako ze škatulky, služby detailingu budou ty pravé. Zkušený profesionál má díky fíglům, profi vychytávkám, speciálnímu vybavení i naučené technice mytí auto umyté za zlomek toho co vy a ještě si u toho píská.

Odpovídající péče pro prémiové ošetření laku

Nechali jste si karoserii vozu ošetřit nanokosmetikou nebo jste investovali do keramické ochrany laku? I v tomto případě by mělo být rozhodování mezi klasickou myčkou a ručním mytím na detailingu bleskovým rozhodováním. Rotační kartáče v automyčkách i drsné trysky v samoobslužných mycích linkách narušují ochranné vrstvy autokosmetiky a snižují tak slibované účinky prostředků.

Jak u keramické ochrany, tak i u jakékoliv jiné prémiové autokosmetiky je výrobci i samotnými detailingovými centry důrazně doporučováno výhradně ruční mytí karoserie teplou vodou a jen kvalitními přípravky. Nechcete-li vyhazovat peníze oknem a snižovat zakoupenou ochranu a zároveň být si 100% jisti, že o lak vozu pečujete správně, objednejte se na profesionální ruční mytí ještě dnes.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.