Vyberte možnost Stránka

Jak získat nejlevnější povinné ručení na trhu?

Jak získat nejlevnější povinné ručení na trhu?
Rate this post
!AdSense – before contentPovinné ručení je v současné době pojistkou, bez které se neobejdeme. Sjednání této pojistky nám totiž přikazuje zákon. Už ale nepřikazuje, u jaké pojišťovny ho musíme sjednat a kolik musí stát.

Ideální je sjednat si povinné ručení online, kde si můžete vybrat takovou, která vám vyhovuje. Podívejme se společně na to, jak získat tu nejvýhodnější pojistku na trhu.

Rozhoduje i vaše auto

Nad cenou pojistky rozhoduje mimo jiné také to, jaké auto konkrétně pojišťujete. Nehraje zde sice roli jeho stáří nebo hodnota, ale hraje zde roli primárně to, jaký má objem motoru. Čím je větší, s tím větší cenou byste následně měli počítat. Více vám již poví ceník povinného ručení, které nabídnou nejenom jednotlivé pojišťovny, ale bude vám dostupný třeba i na porovnávači Porovnej24.cz.

Logicky tedy platí, že nejlevnější povinné ručení získáte u auta, s nízkým objemem motoru. Třeba i do jednoho jediného litru.

Rozhoduje vaše řidičské umění a historie

Jezdíte slušně a za celou vaši řidičskou kariéru jste neměli ještě ani jeden jediný karambol? Pokud je tomu tak, připsal se vám za každý rok bez nehody takzvaný bonus. Díky němu je vám ceníková cena pojistky snížena třeba i o několik desítek procent. Jak zjistit, kolik bude přesná cena, vám může povědět srovnání povinného ručení.

A jak jsme uvedli výše, provést ho lze poměrně jednoduše, a to online.

Myslete na pojišťovnu, u které ochranu sjednáte

Důležité je také vědět, u jaké pojišťovny si budete ochranu sjednávat. Neplatí totiž, že by na tom pojišťovny byly se svou cenou stejně. Musíme tak říci, že porovnáním jednotlivých možností lze ušetřit třeba i několik desítek tisíc korun. A to jenom díky tomu, že jsme obětovali pár minut našeho času a nekývli hned na první nabídku, která se na pojistném trhu objevila.

I proto dnes této cesty využívá stále více lidí, kteří mají nejenom vůz, ale třeba i motocykl.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.