Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat dárek pro manželku?

Jak vybrat dárek pro manželku?
Rate this post


Pokud vybíráte dárek pro manželku, zřejmě si chcete dát opravdu záležet na tom, aby byl dokonalý – takový, o kterém bude ještě dlouho vyprávět všem kamarádkám a příbuzným. Samozřejmě je zásadní, aby měla manželka radost, ale také to, aby jí zůstala krásná vzpomínka a zážitek z velkého dne. Ať už vybíráte dárek pro manželku k narozeninám, k výročí nebo k významnému úspěchu, musí být nezapomenutelný a originální.

Takhle raději ne

Raději zapomeňte na oblečení nebo boty, ty si musí manželka vybrat sama tak, aby jí padly, a tím se připraví o veškeré překvapení. Také kabelky nebo šperky nejsou moc dobrý nápad, pokud si nejsme stoprocentně jistí, že se jí trefíme do vkusu. Navíc ne každá žena šperky a kabelky nosí. Můžete se uchýlit k jejímu oblíbenému parfému, který neurazí, ale ani nenadchne. Takže ani to není ten pravý dárek pro manželku. A nebo pro ni můžete připravit opravdové překvapení a luxusní dárek.

Dárek pro manželku musí být originální

Je jím ručně vyráběná dárková truhla od Manboxeo.cz. Je plná prémiových produktů a unikátní a elegantní design vás zaujme na první pohled. Dostat se do ní ale nebude tak jednoduché, a to proto, aby manželka měla z obdarování nějaký zážitek. Dárková truhla je zamčená na zámeček s číselným kódem a k jeho otevření bude muset buď vyluštit přiloženou indicii, nebo zámeček přeřezat přiloženou pilkou.

Co najde uvnitř je na vás. Vybírat můžete z širokého množství prémiových obsahů. Žádnou ženu určitě nezklame lahodný likér Baileys se spoustou čokoládovo kávových dobrot. Pokud se o sebe ráda stará, určitě jí udělá radost dárkové balení se spoustou kosmetiky na obličej, tělo i vlasy. Luxusně působí také truhla Damboxeo se zámečkem plná lahodné čokolády ve všech možných provedeních. Samozřejmě ve výběru nechybí ani dárek pro milovnice šampaňského, pro zapřísáhlé kávičkářky nebo čajové nadšenkyně. Vždy si ale můžete být jistí, že truhla bude po okraj naplněná těmi nejlepšími produkty z dané oblasti.

Květiny a ženy patří k sobě

Myslíte, že dárkové truhly nejsou to pravé? Nebo k ní chcete přidat ještě něco navíc? Je jasné, že dárky pro manželku nikdy nejsou kompletní bez pořádné kytice. I ty na Manboxeo.cz najdete, ale ne jen tak ledajaké. Dřevěné vonící kytice Damboxeo v devíti nádherných barevných kombinacích vypadají na první pohled jako živé, nikdy ale neuvadnou a budou manželce dělat radost navěky, stejně jako dárková truhla, ze které si pak může udělat originální úschovnu drobných předmětů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.