Vyberte možnost Stránka

Jak si usnadnit čištění chodníků? Pomohou vám stroje!

Jak si usnadnit čištění chodníků? Pomohou vám stroje!
Rate this post
!AdSense – before contentVyčistit chodník může být zejména v létě a na podzim opravdu obtížné. Naštěstí ale existují pomocníci, kteří vám tuto práci výrazně usnadní.

Nádherně čistý chodník. To je sen každého, kdo každý rok musí pracně vytrhávat plevel mezi spárami. A my chápeme, že dělat všechno ručně je velice náročné. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů, jak si čištění chodníku výrazně usnadnit.

Použijte šikovné stroje

Vapka Karcher. To bude zřejmě první stroj, který vás napadne ve spojitosti s čištěním chodníků. A máte pravdu. Vysokotlaké čističe Karcher vám opravdu usnadní čištění nečistot na chodníku. Mohou se totiž pochlubit prací pod velmi vysokým tlakem. Stroj dokáže vygenerovat až 150 barů, díky kterým jednoduše odstraníte mech, plevel i zaschlé nečistoty z dlažby nebo asfaltových povrchů.

Pokud se ale dostanete do situace, kdy ani vapka nepomůže, existuje ještě jedno řešení. Stačí si pořídit ocelový kartáč, který připojíte na křovinořez. Jestliže křovinořez nemáte, pořiďte rovnou celý stroj. Nebo si ho půjčte. Jedná se totiž o poměrně nákladnou záležitost. Na druhou stranu vám ale zjednoduší život, především při čištění velkých ploch. Hodí se tedy majitelům velkých domů nebo hotelů.

Automatické zametače

Jestliže se chcete trochu zapotit, pak není nic lepšího než použít válcový zametací kartáč. S trochou síly a času s jeho pomocí odstraníte i zaschlé nečistoty, zarostlý mech a hluboko zakořeněný plevel. Takovýto zametač navíc můžete pořídit i v podobě speciálního nástavce na stavebnicové systémy nebo některé zahradní traktory.

Zametač spoléhá na nylonové štětiny. Ty se upnou na převodovku, která je žene do neustálého pohybu. Vy už si jen nastavíte přítlak a díváte se, jak pod vámi mizí veškeré nečistoty. Praktické jsou především kartáče se sběracím boxem. Díky nim totiž nebudete muset nic sbírat ze země. O všechno se totiž postará stroj.

!AdSense – after contentO autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.