Vyberte možnost Stránka

Nová Škoda Octavia možná nakonec luxusní verzi Laurin & Klement dostane

Nová Škoda Octavia možná nakonec luxusní verzi Laurin & Klement dostane

Kolem poslední generace Škody Octavie to v posledních dnech vře. Kromě toho, že automobilka představila kompletní nabídku motorů, se na internet dostaly fotografie nejluxusnější výbavy Laurin & Klement. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Škoda Auto neavizovala, že daný výbavový stupeň vypustí, protože by tím z automobilu nižší střední třídy udělala nebezpečnou konkurenci o třídu vyššímu Superbu. Jak se zdá, všechno může být nakonec jinak a milovníci „našlapaných“ oktávek se možná dočkají.

Nechtěná konkurence pro Superba

Nová Škoda Octavia byla představena v listopadu loňského roku a doposud jí automobilka prezentovala pouze ve výbavových stupních 125 let (Active), Style a Ambition. Na své se díky verzi RS mohou těšit také milovníci sportovní jízdy, a konečně i fanoušci „terénního“ Scouta. O variantě Laurin & Klement však nebylo slechu ani dechu. Doposud se automobilka tvářila, že honosná Octavia dostala od čtvrté generace stopku. Ačkoliv nikdy nevydala oficiální stanovisko, mělo se za to, že by se vůz luxusní výbavovým stupněm snad až příliš přiblížil vlajkové lodi Superbu.

Na dílo fanouška až příliš perfektní

Internetové vody rozbouřily snímky na sociálních sítích, podle kterých by měla Škoda Octavia ve verzi Laurin & Klement opět ožít. Otázkou je, zda fotografie unikly z konfigurátoru, nebo jde o povedenou práci neznámého grafika. I to je samozřejmě možné, nicméně s ohledem na velmi precizní úroveň zpracování méně pravděpodobné. Oproti běžným vizím z per nadšených grafiků je tajuplná Octavia dotažená do posledního detailu – notoricky známým štítkům s označením Laurin & Klement sekunduje množství ozdobných prvků, chromované lišty mezi zadními svítilnami (tak, jak je má Superb po faceliftu) a v neposlední řadě velká kola v atraktivním designovém provedení.

Případným zájemcům tak nezbývá než sledovat aktuality a čekat, až se ceník nové Škody Octavia rozšíří o další položku.

O autorovi

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.