Vyberte možnost Stránka

Autokamera obstará spolehlivý doprovod na služební cesty

Autokamera obstará spolehlivý doprovod na služební cesty
Rate this post

 

Pokud jste často za volantem, jistě jste už někdy přemýšleli nad doplňkem, který umožní hned několik zajímavých funkcí. Kamera do auta může být prospěšná i ve chvíli, kdy dojde k autonehodě. Pořízený záznam je totiž průkazný pro další vyšetřování a věc bude uzavřena mnohem rychleji, než kdybyste v ruce žádný podobný materiál neměli. Natočit si ale můžete i projížďku v přírodě, fantazii se zde meze vůbec nekladou. Výhodou je u moderních zařízení i noční vidění, takže můžete pořídit nahrávku i v době, kdy jsou sluneční paprsky mimo hru.

Propojení se smartphonem je dnes běžné

Podpora velkokapacitních paměťových karet, ale také komunikace s chytrým mobilním telefonem, která ušetří čas. Autokamera je dnes úplně jiná než dříve a výhodou jsou také miniaturní rozměry, díky nimž nikdy nebude na překážku dobrému výhledu řidiče. Vhodně se také sladí s interiérem automobilu, potěšeni tedy budou i ti, kteří dávají důraz na estetickou stránku věci. V neposlední řadě může pomoci s parkováním a poté na parkovišti hlídat váš vůz. Spolehlivý výkon, ale také pestrý výběr různých modelů, takové jsou kamery do automobilů určené pro 21. století. Superkapacitor je pak zárukou dlouhé životnosti a bezpečnosti provozu. S kompresí záznamů H.265 se pak nemusíte obávat, že bude paměťová karta brzy plná. Naopak, vejdou se na ni dlouhé hodiny záznamu!

České menu je dnes velkou výhodou

Nastavení jednoduše a rychle, bez čekání nebo asistence cizojazyčného slovníku. Přesně to zajistí v případě dnešní elektroniky menu, které bude kompletně v češtině. Anglický jazyk sice vládne světu, ale s češtinou bude nastavování jednotlivých detailů mnohem pohodlnější. Kameru můžete ovládat i přes mobilní aplikaci, stačí jen obě zařízení propojit. Nejnovější modely autokamer na trhu najdete také na cel-tec.cz!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.