Vyberte možnost Stránka

Jak a kde vybrat přívěsný vozík

Jak a kde vybrat přívěsný vozík
Rate this post

Hledáte nejlepší, rychlou a bezpečnou přepravu nákladu z bodu A do bodu B? Pak jistě potřebujete rychle nasaditelnýsnadno ovladatelný a univerzální nástroj, který vám usnadní práci. Řeč je samozřejmě o přívěsném vozíku za automobil. Jaké jsou dnes možnosti, a který je ten vhodný právě pro vás?

Jednonápravové i dvounápravové přívěsné vozíky

Při výběru vhodného přívěsného vozíku se zaměřte na vaše potřeby. Budete vozit těžký náklad, nebo jen převážet věci na zahradu? Mezi nejprodávanější přívěsné vozíky patří otevřené nebrzděné přívěsy za osobní automobil, s celkovou hmotností do 750 kg. V tomto provedení můžete žádat řadu speciálních úprav pro rekreační a komerční použití. Výběr správného přívěsu však závisí nejen na požadovaném použití, ale také na dostupném tažném vozidle. Informace o příslušném přípustném zatížení přívěsu naleznete v dokladech k vozidlu.

Pro bezpečnou přepravu

Všestranné použitísnadná ovladatelnost. Jízda s přívěsným vozíkem má ale svá specifika. Při provozu přívěsu je nutné brát ohled na zákonné předpisy pro přívěsy, které se týkají brzd, hmotnosti a rychlostních limitů. Jestliže vaše vozidlo není standardně vybaveno závěsem pro přívěs, existuje řada homologovaných řešení, které lze dodatečně na váš automobil namontovat. Velmi populární v tomto segmentu jsou odnímatelná zařízení.

Kde koupit přívěsný vozík

Pokud se chystáte pořídit si vlastní přívěsný vozík, měli byste hledat především tam, kde vám s výběrem dobře poradí. Společnost Polychroma se zabývá prodejem autodílů a doplňků. Specializuje se také právě na prodej přívěsných vozíků a jejich příslušenství. Nevíte si rady s výběrem správného přívěsného vozíku? Kontaktujte zástupce Polychroma a nechte si poradit. Více informací naleznete na internetových stránkách www.autodilyadoplnky.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.