Vyberte možnost Stránka

Hodinky Tissot – švýcarská hodinářská klasika

Rate this post

Pouze málokteré logo hodinek je tak známé, jako právě to, které patří značce Tissot. Zřetelné písmeno T v kombinaci s helvetským křížem už na první pohled prozrazuje původ těchto hodinek.

Kdo je někdy měl na ruce, určitě měl možnost přesvědčit se o jejich kvalitním a přesném zpracování. Tak typickém pro švýcarské hodinky.

Historie hodinek Tissot sahá až do roku 1853 a za jejich zrodem stojí Charles-Félicien Tissot spolu se svým synem. Ve třicátých letech 20. století zahajuje Tissot spolupráci se značkou Omega a v roce 1983 se již stává součástí Swatch Group.

Nezabývejme se však příliš historií a pojďme se podívat, jaké prémiové hodinky nabízí Tissot dnes.

Značka Tissot se v současnosti profiluje nejen jako výrobce prémiových ale i sportovních hodinek. Prezentuje to i četným sponzoringem různých sportovních akcí a postupným doplňováním sportovních modelů hodinek. Pokud jste fanouškem sportu, logo Tissot jste určitě nepřehlédli na cyklistických závodech, mistrovství světa v ledním hokeji či MotoGP.

t0484172720701-3-465x465

V nabídce dokonce nechybí speciální edice Tissot T-Race, která je věnovaná právě MotoGP.

Hodinky Tissot nezaostávají rozhodně ani po technické stránce. V rámci řady T-Touch jsou k dispozici hodinky nabité funkcemi a nechybí jim kompas, výškoměr, teploměr či barometr. Hodinky z řady T-Touch jste dokonce mohli vidět i na zápěstí Angeliny Jolie ve filmu Pan a paní Smithovi.

Jak jsme již zmínili, hlavní doménou značky Tissot jsou prémiové a elegantní hodinky. Vybírat si můžete z celé řady pánských a dámských hodinek, přičemž na jejich výrobu je využívána ušlechtilá ocel a zpravidla jim nechybí ani safírové sklíčko.

chronograph-1170x780

Zářivým příkladem mohou být v tomto ohledu hodinky Tissot Couturier, které jsou dostupné nejen s kovovým ale také koženým páskem.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.