Vyberte možnost Stránka

Erotické masáže pro páry – Intenzivní, sdílený prožitek s vaším partnerem

Erotické masáže pro páry – Intenzivní, sdílený prožitek s vaším partnerem
Rate this post

Erotické masáže pro páry nabízejí doslova vzrušující zážitek pro dva partnery, kteří mají zájem zažít intimní momenty v erotické rovině. Na internetu se dočtete mnoho názorů a předsudků, ale kde je pravda? Uvést věci na pravou míru je tím hlavním přínosem článku.

Udělat si svůj vlastní názor na celou záležitost je nejdůležitější. Je dobré nastudovat si vše o erotických masážích a až potom na to říct svůj názor, protože jedině tak zbouráte mýty, které se povídají.

Netradiční, vzrušující zážitek by jistě měli vyzkoušet všichni, kteří se nebojí experimentovat, důvěřují si a vědí, že to bude pro jejich vztah přínosné, protože ne všichni by intimnosti zvládli, například z hlediska žárlivosti. Ujistěte se, že opravdu oba chcete zažít vzrušení a v žádném případě do aktivity druhého partnera nenuťte. Pokud se domluvíte, tak poznáte, co můžete zažít na vlastní kůži.

Většinou se jedná o tantrický rituál, ve kterém se využívá směsi několika prvků, vonných tyčinek, tančení do hudby, spojení vášně a intimity v jednom. Využívá se zde několika praktik, jako je třeba hlazení hebkými předměty. Dozvědět se více o konkrétním tantrickém rituálu bude přínosné pro všechny.

Uvolníte se, zbavíte se stresu, a užijete si intenzivní orgasmus. Také je důležité, že nebudete mít špatné svědomí, že byste třeba svého partnera podvedli, protože se pustíte společně do víru vášně a prožijete všechny pocity společně.

Co se po přečtení dozvíte

  1. Proč to vyzkoušet
  2. Úvodní rozhovor
  3. Úvod do samotného programu a praktik

Proč si zajít na erotickou masáž pro páry?

Erotické masáže pro páry mají za úkol, aby se pár společně oddal na cestu plnou vzrušení a zažil si společně péči od další osoby či osob.

Výhody

  • Upevníte si vaši důvěru mezi sebou a prožijete smyslné intimní zážitky
  • Zažijete společné vyvrcholení
  • Uvolníte své tělo a uvolníte hlavně celé napětí a stres
  • Necháte své tělo hýčkat v rukou profesionálů

Výzkumy uvádějí, že některé ženy po svatbě odmítají se svými partnery sexuálně žít. Možná je z důvodu, že sex v ložnici už není tak vzrušující a změna ve formě tantrického rituálu bude žádoucí.

Úvodní rozhovor

Erotická masáž pro páry začíná úvodním sezením. Dopředu si všichni společně domluvíte daná pravidla.

Dozvíte se o celém programu dopředu, aby se nestalo, že budete nějak překvapení nebo že se bude dít cokoliv proti vaší vůli, protože cílem je maximální uvolnění klientů a následné vyvrcholení.

Neexistuje, že by někdo chtěl příplatek za dokončení programu sexuálním stykem či orálním uspokojením.

Všechna pravidla se dozvíte hned na začátku, takže určitě budete vše znát dostatečně dopředu. Také se musíte domluvit předem na určitých konkrétních signálech, které budou udávat hranice, kam se dá zajít.

 

Program

Vše probíhá ve speciálně upraveném, stylovém pokoji, kde se o atmosféru postarají vonné tyčinky, výzdoba, osvětlení a také příjemná hudba, která umocní celý prožitek. Během masáže budete ležet blízko svého partnera, ale vše záleží jen na vás: Jestli se budete třeba držet za ruce, nebo jen vedle sebe ležet a intenzivně vnímat jeden druhého.

Vám oběma se bude plně věnovat příjemné, krásné masérky (nebo masérka + masér), kteří vám, díky bohatým zkušenostem, budou věnovat maximum své pozornosti a slasti.

Vy sami si vždy určíte celý průběh. Často se stává, že vás na vaše vyžádání, nechají slečny o samotě a vy se pak můžete v soukromí věnovat sami sobě. Využijete tak nabízený prostor pro vaše partnerské milostné hrátky, ve které vás vyprovokují něžné intimnosti od profesionálů.

Vše můžete zakončit společnou sprchou, kde se něžně omyjete, a celý zážitek tak bude krásně zakončen.

Při masáži se něžně hladí celé tělo, kdy největší pozornost patří intimním oblastem, ale všechno jde popořadě. Profesionálové, kteří vás mají ve svých něžných rukou, poznají ze zkušenosti, kdy mají ubrat, a kdy zase přidat na intenzitě.

Kdo nezkusí erotické masáže, tak nikdy nemůže hodnotit. Může to být třeba zrovna potřebná změna, která zažehne jiskru ve vašem skoro ztraceném vztahu a posune vás dál.

Po přečtení článku byste si měli udělat sami úsudek o erotických masážích pro páry a vědět, co se dá zažít. Mají svoji úroveň a hlavně i hranice, přes které se nikdy, za žádných okolností nechodí.

Už víte, co si máte pod pojmem „erotické masáže pro páry“ představit a také víte, jak to všechno probíhá, takže vůbec nemusíte cítit strach a můžete se rovnou rozhodnout a promluvit si o případném prožitku se svojí drahou polovičkou.

Líbí se vám představa, že byste posunuli své erotické zážitky na vyšší úroveň? Nepřemýšlejte o minulosti, ale naopak udělejte kroky, které vám vaše sny v budoucnu splní. Budeme rádi, když se o svůj názor, založený třeba i na vašich osobních zkušenostech, podělíte s námi.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!