Vyberte možnost Stránka

Díky celopolepu auta můžete kompletně změnit jeho barvu

Díky celopolepu auta můžete kompletně změnit jeho barvu
Rate this post

Říkáte si, že by možná vašemu vozu slušela nová barva? Díky celopolepu můžete dosáhnout nového designu relativně snadno a rychle. Zjistěte, jak se v rámci tohoto úkolu postupuje.

Celopolep vozu přináší řadu výhod

Kompletní polep vozidla fólií s sebou přináší řadu výhod. Předně se jedná o poměrně rychlý a levný způsob, jak změnit jeho design. Zároveň můžete vybírat z velké spousty barev, mezi které patří lesklé, metalické i matné varianty. 

Díky celopolepu dále ochráníte původní lak vozidla. Pokud vás náhodou nová barva časem omrzí, vůz rychle uvedete do původního stavu. A zdůraznit musíme i fakt, že stálost takové barvy dosahuje až 5 let. 

Jak celopolep auta probíhá

Než se přistoupí k lepení fólie na auto, je třeba učinit celou řadu přípravných kroků. Předně je nutné automobil prohlédnout a zjistit, v čem spočívají případné nedostatky a co je vhodné opravit. 

Následně se musí vozidlo na lepení důkladně připravit. Pokud se někde vyskytují rezavé či oloupané hrany, je nutné je zabrousit a natřít. Vozidlo se zároveň zbavuje veškerých nerovností. 

Poté se ještě přistupuje ke kompletnímu čištění automobilu. Pokud na vozidle již nějaké polepy máte, odstraní se. Zároveň je důležité, aby povrch nejevil žádné známky mastnoty. Díky tomu bude moct fólie skvěle přilnout ke karoserii vozidla. 

Následně je již možné pustit se do samotného polepu. V rámci tohoto úkolu se používá takzvané bubble free lepidlo. Jeho předností je skutečnost, že při lepení fólie nezanechává žádné nevzhledné vzduchové bubliny. 

Jakmile se fólie nalepí, je na místě ještě aplikovat speciální ochranu. Jedná se o vosk na matné fólie, který prodlouží jejich životnost. 

Více informací o polepech vozidel najdete na www.polepim.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.