Vyberte možnost Stránka

Chytrý tip pro podnikatele – Flexibilní pronájem kanceláře vám pomůže ušetřit!

Chytrý tip pro podnikatele – Flexibilní pronájem kanceláře vám pomůže ušetřit!
Rate this post
!AdSense – before contentJste začínající podnikatel nebo podnikáte již nějaký ten čas, ale potřebujete snížit náklady? Pak vás jistě zaujme možnost flexibilního pronájmu kanceláří! Zjistěte o tomto tématu více v našem článku.

Již nějakou tu dobu si mohou všichni podnikatelé, obchodníci i byznysmeni pronajmout kancelářské prostory na hodinu, den, měsíc nebo také rok. Prostory, které jsou vybavené kancelářských nábytkem a veškerým potřebným vybavením, pronajímá společnost Regus, která nabízí největší hotovou kancelářskou síť v České republice.

 

Flexi kanceláře pomohou v začátcích a sníží celkové náklady!

Plně vybavené a moderní kancelářské prostory jsou připravené k flexibilnímu pronájmu dle požadavků klientů. Podnikatel si tak může prostory pronajmout na přesné hodiny i dny, díky tomu bude vždy v případě potřeby připravený na obchodní schůzku v daném městě a místě. Jedna z největších výhod flexi kanceláří tkví v tom, že podnikatel zaplatí pouze čas, který si v kanceláří ‘’prosedí’’. V případě, že tedy hodlá flexi kancelář využít jen třikrát do jednoho měsíce, zaplatí pouze tyto tři dny.

 

Využijte rozsáhlou obchodní síť, díky které ušetříte!

Kromě využití kancelářských prostorů můžete v rámci Regus obchodní sítě využívat také zasedací místnosti, které jsou vhodné k pořádání různých pracovních seminářů či větších obchodních jednáních.

 

Kompletní servis v jednom

Některé společnosti zabývající se flexibilním pronájmem nabízí svým klientům nejen moderní a plně vybavené prostory kanceláří a zasedacích místností. Součástí balíčku je také funkční recepce, využití služeb administrativních pracovníků či osobní asistentky. U té platí stejná pravidla, co se týká placení, jako tomu je u flexi kanceláří. Platíte pouze čas, který vám osobní asistentka věnovala.

 

Kancelář přesně podle vašich představ!

Máte obavu z toho, že vám flexi kancelář bude přidělena a vám nebude vyhovovat? Od těchto obav můžete upustit, kancelář si vyberete totiž přesně takovou, jakou chcete. Například společnost Regus má ve své síti různé typy kancelářských prostorů, které jsou určené pro jednoho člověka až několik lidí. Na výběr také máte různé úrovně vybavenosti kanceláře.
Zjistěte si více informaci na www.regus.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.