Vyberte možnost Stránka

Rozjeďte nový byznys nebo změňte tvář tomu stávajícímu – Nové profi stránky můžete mít úplně zadarmo

Rozjeďte nový byznys nebo změňte tvář tomu stávajícímu – Nové profi stránky můžete mít úplně zadarmo
Rate this post
!AdSense – before contentUž dlouho máte nápad a k jeho rozjetí vlastně chybí poslední krůček, tvorba stránek nemusí brzdit váš kariérní rozjezd. Dáme vám tip na nový projekt, který nabízí profi webové šablony a teď se podržte hrany stolu – zcela zdarma.

Že je to přesně to, na co jste čekali?

Věřte, že nové stránky vlijí vašemu nového či stávajícímu podnikatelskému záměru životodárnou energii do žil.

Že rozumíte spíše pánské módě, než tvorbě webů?

Nová služba slibuje, že tvorbu svých web stránek zvládne každý. Jde o o jednoduchý systém, jenž je založený na intuitivním ovládání a je tu pro normální muže, jako jsem já, jako jste vy.

Zombík, který má lidi rád!

Pokud máte rádi filmovou tematiku zombíku, pak víte, že tyhle oživlé mrtvolky jsou docela pěkný mršky. Většinou dokáží lidstvo pěkně potrápit. To však není případ Zombeeka! O jeho náklonnosti k lidem svědčí fakt, že si jej podmaníte i bez odborných znalostí programátora či počítačového grafika. Zombeek je vlastně jednoduchý editor, díky němuž si své stránky poskládáte opravdu rychle. Tak rychle, že budete mít ještě spoustu času na pročítání třeba našeho pánského magazínu.

zombeek

Tvorba webu může být dělaná svépomocí, rychle a zadarmo. Zkrátka, není na co čekat! Foto: zombeek.cz

Magická osmička

Pokud vás nezaujal růžolící se mozek Zombeeka, pak vás jistě učaruje číslo osm. Jde totiž o počet responzivních šablon (graficky přizpůsobivých), z nichž si vyberete tu pravou pro váš vlastní web. Aktuálně jsou šablony ve one-page rozvržení – jednoduché pro vás, přehledné pro klienty. V brzké době se ale “naskladní“ i ty vícestránkové.

Seznamte  se, Zombeek!

Pokud vám ještě stále uniká, co vlastně ten Zombeek je, vezmeme to “polopatě“. Jde o velmi jednoduchý a velmi šikovně propracovaný systém, jehož obsluhu zvládne každý, i díky mnoha zabudovaným funkcím (online editor textu, editor obrázků, integrované prvky na dotvoření vzhledu stránek, editace jednotlivých HTML bloků atd.)

To druhé podstatné je to, že systém určený k tvorbě webů je kompletně zdarma, bez jakýchkoliv poplatků, což se hodí nejen v začátcích nového byznysu. Nákladů je totiž až moc v každé životní situaci a při podnikání tomu není jinak.

Teď už tedy stačí jen kliknout na www.zombeek.cz a začít!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.