Vyberte možnost Stránka

Top zaměstnavatelé – Najděte si práci u velké společnosti!

Top zaměstnavatelé – Najděte si práci u velké společnosti!
Rate this post
!AdSense – before contentJste dlouhodobě bez práce? Nebo chcete stávající pracovní pozici změnit? Začněte s novou kariérou u prestižní a velké společnosti. Dáme vám seznam top zaměstnavatelů, kteří přijímají nové lidi.

Být bez práce je psychicky i finančně náročné. Začněte s hledáním nového zaměstnání na tom správném místě, respektive u správného zaměstnavatele. Dáme vám tipy na to, jak si najít místo, kde budete spokojeni s podmínkami i finanční odměnou.

Najít si práci snů nemusí být obtížné! O váš kariérní růst se postará personální agentura Manpower.cz

Zajímáte se o pracovní nabídky v O2? Chcete být součástí společnosti IBM? Nebo vás láká práce v RWE? Vaše sny mohou být realitou díky týmu v Manpower. Zjistěte, výhody této spolupráce.

K vysněné práci přes agenturní zaměstnání

Možná je pro vás tento pojem neznámým, ale agenturní zaměstnání je celosvětově rozšířený fenomén. Jde o jednoduchý a rychlý způsob získání pracovního místa, jenž vám bude vyhovovat zaměřením, podmínkami a v neposlední řadě také platem.

Světově rozšířená varianta klasického zaměstnaneckého vztahu má zastoupení také v České republice. Personální agentura Manpower vás zaměstná a navíc vám umožní pracovat ve významné společnosti dle vašeho vzdělání či dovedností.

Je to výhodné? Rozhodně!

Zaměstnáním v agentuře Manpower získáte všechny výhody, jako je tomu v klasickém případě a ještě k tomu něco navíc. Agentura za vás bude platit sociální i zdravotní pojištění, práce se rovněž bude započítávat do důchodu.

Rozhodně vás potěší také fakt, že jako agenturní zaměstnanec začnete pracovat u prestižní společnosti, kdy na dané pozici získáte nejen zkušenosti, nýbrž i možnost dalšího kariérního růstu. Za tyto výhody agentuře nebudete platit žádné provize nebo procenta ze mzdy, váš plat bude stejný jako v případě ostatních (klasicky) zaměstnaných konkrétní společnosti.

Personální agentura je placená společností, která si najímá její zaměstnance. Nikoliv vámi!

Přehled top zaměstnavatelů, kteří nabízí volné pozice ihned!

Máte-li už dost nezaměstnanosti nebo svého aktuálního pracovního místa, zkuste výhodnou spolupráci s Manpower, váš kariérní život se tak dostane na zcela jinou úroveň!

Tip! Podívejte se na volná místa Amazon

Jako agenturní zaměstnanec si budete moci vybrat z následujících top zaměstnavatelů:

IBM – působí na trhu informačních technologií, kde zajišťuje komplexní podporu a řešení v oblasti informačních technologií. Projděte si přehled míst pro IBM!

ŠKODA AUTO – mladoboleslavská automobilka patří k nejstarším automobilovým značkám na světě.

RWE – dodávka zemního plynu a elektřiny, distribuování plynu, jeho skladování v podzemních zásobnících a výroba tepla a elektřiny.

DHL – přední světová poštovní a logistická společnost.

O2 – jeden z největších integrovaných telekomunikačních operátorů na českém trhu. Vítěz Zaměstnavatele roku 2014 v kategorii Společnost nad 5 000 zaměstnanců.

manpower-23

… další top zaměstnavatele najdete na stránkách personální agentury manpower.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.