Vyberte možnost Stránka

5 šílených sexuálních praktik, o nichž jste možná ani neslyšel

5 šílených sexuálních praktik, o nichž jste možná ani neslyšel
Rate this post

 

Pod magickým slovíčkem „sex“ si každý muž představí něco úplně jiného. Zatímco někdo preferuje romantická gesta, někdo zase tvrdé praktiky bez předehry. Pokud si myslíte, že vaše myšlenky jsou zvrácené, zřejmě jste ještě neslyšeli o sexuálních úchylkách, jako jsou mumifikace, erotické zvracení či hra na mrtvolu.

Dávno nejsou tabu erotické pomůcky, jako jsou vibrátor, anální kolík, dildo, vibrační vajíčko a další. O erotických hračkách však v následujících řádcích řeč nebude, protože ty jsou brány už jako běžné součástí ložnic.

Obsah článku

1. Mumifikace

Slyšel jste někdy o mumifikaci? Jedná se o jednu z praktik BDSM, přičemž svou partnerku obalíte různými materiály, například fólií, izolační páskou, obvazem či plachtou. Vaše partnerka zůstane v nehybném stavu, vypadá jako egyptská mumie a vy si s ní můžete užívat. Vskutku by vás něco takového vzrušovalo?

2. Římská sprcha

Jestliže si říkáte, že zvracení a erotika k sobě prostě nejdou, potom jste na omylu. Po světě běhají různě zvrácení lidé, dokonce i natolik zvrácení, že je vzrušuje erotické zvracení. Představte si, že se vaše partnerka bude uspokojovat při pohledu na vás, jak zvracíte. Asi se ptáte, kde lidé na takovou erotickou inspiraci chodí.

3. Zahrajte si na mrtvolu

Hra na mrtvolu je opravdu neobvyklá, až bizarní sexuální praktika. Jeden z partnerů hraje, že je mrtvý, vůbec se nehýbe a předstírá smrt.

4. Ponyplay

Další hra je na otroky. Vy budete poník, vaše partnerka zase jezdkyně. Dostanete popruhy, kožené sedlo i otěže, partnerka si vezme zase do rukou bičík. Scénář je pak jen a jen ve vašich rukou.

5. Od análního sexu k orálnímu

Poslední sexuální praktika je dost nehygienická. Anální sex není dnes nic neobvyklého, ale představte si, že vytáhnete penis z konečníku a okamžitě ho vložíte do úst partnerky.

Pokud se vám z výše uvedených praktik zvedá žaludek, nejste sám. Zůstaňte raději u erotických pomůcek, zkuste třeba oboustranná dilda. Podívejte se do nabídky sexshopu RuzovySlon.cz, který zveřejňuje i na svém YouTube kanále erotické videonávody.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!