Vyberte možnost Stránka

3 urban batohy, které okouzlí napříč generacemi

3 urban batohy, které okouzlí napříč generacemi

Urban batohy nahradily aktovky, tašky i kufříky ve všech věkových kategoriích. Od teenagerů až po zralé muže – všem z nás se hodí dobrý městský batoh. Měl by být samozřejmě módní, praktický a ergonomický. Které stojí za to a kam se hodí?

Praktický batoh pro studenty BAGMASTER MASTER 9 B CAMO

Jakmile kluci dorostou do věku, kdy jsou pro ně batohy s infantilními pohádkovými postavičkami faux pas, je čas na změnu. Bagmaster batohy nabízí celou řadu studentských batohů v decentním designu s velice praktickým uspořádáním a ergonomickou stavbou, která neodrovná záda už v dětském věku. Batoh BAGMASTER MASTER 9 B CAMO unese až 7 kg, sám je přitom velice lehký a váží pouhých 0,68 kg. Vejde se do něj i notebook, a to až 15“. Rovněž sešity velikosti A4. Má tajnou zadní kapsu proti zlodějům, polstrované držadlo a popruhy, hrudní pás, polstrovaný zádový systém s odvětráváním i boční kapsu na lahev.

Módní urban batoh do práce BAGMASTER ERASMUS 9A GRAY

Velkým fashion hitem jsou městské batohy ve vintage stylu. Jedním z designově nejzdařilejších je model BAGMASTER ERASMUS 9A GRAY. Tento batoh opět splňuje veškeré ergonomické předpoklady zdravého batohu a odnese i váš notebook. Stylové kontrastní popruhy, tvar, imitace kůže u dna batohu i dalších prvků dávají batohu dnes tak módní vintage vzhled.

Univerzální batoh kamkoliv jdete – to je BAGMASTER LINDER 9 B CAMO

České batohy Bagmaster umí oslovit skutečně každého. Příkladem takto univerzálního a designově povedeného batohu je BAGMASTER LINDER 9 B CAMO. Hodí se do školy, do práce, na vyjížďku na kole, když si o víkendu vyrazíte někam ven, na toulky městem, ale klidně i do přírody. Skvěle vypadá, hodně unese a je ergonomicky uzpůsoben tomu, aby byl zdravým a pohodlným. Je jedno, kolik vám je let. Tento batoh nezklame náctileté, dospělé ani zralé muže.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.