Vyberte možnost Stránka

Váš smartphone vám pomůže vytvořit děsivý kostým!

Váš smartphone vám pomůže vytvořit děsivý kostým!
Rate this post
!AdSense – before contentMark Rober, bývalý NASA inženýr a geniální návrhář kostýmů, vytvořil skvělou řadu Halloweenských kostýmů, které dokonale kombinují klasické děsivé kostýmy s moderní smartphone technologií.

Bezplatná aplikace ve vašem telefonu přivede kostým k životu!

Více info: morphsuits.com

smartphone-1 smartphone-2 smartphone-3 smartphone-4 smartphone-5 smartphone-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.