Vyberte možnost Stránka

Svačina

Svačina
Rate this post
!AdSense – before contentSvačina je součástí každého dne. Je to jídlo, které vyplňuje čas mezi hlavními jídly. Pokud vám už lezou na nervy stále stejné kombinace pečiva, salámů a sýrů, pak je čas vyzkoušet něco nového, chutného a extra snadného!

Naším dnešním tipem není žádný recept, ale pouhá kombinace chutí a vůní a skvělého vzhledu. Je jasné, že svačina u málokoho tvoří něco jiného něž nějaký ten kousek zeleniny/ovoce, pečiva a něčeho “na to“. A právě to, co si k pečivu naservírujeme nebývá nijak nápadité ani pestré.

Salám, šunku ani klasický mazací sýr

Klasická česká svačina v podobě rohlíku se salámem, v lepším případě se šunkou už nikoho nebaví. Je čas na trochu originality a skvělé přesto netradiční chutě. Inspiraci jsme se rozhodli vzít v ingrediencích, které vévodí italské nebo francouzské kuchyni.

 

Světová kombinace, která bude chutnat i vám!

Připravte si oblíbené pečivo, nejlépe čerstvé. Dále budete potřebovat pár kousků oliv, sušených rajčat, kozí sýr,kapary a nakonec olivový olej. Už se vám sbíhají sliny, pak rychle do práce.

Pečivo si nakrájejte na plátky a namažte kozím sýrem. Na sýrovou vrstvu pak stačí “naházet“ nakrájené olivy, sušená rajčata a kapary. Záleží jen a jen na vás, jaký poměr ingrediencí zvolíte. Všechny chutě pak propojíte jemným zakápnutím olivového oleje.

svacina-1

Netradiční svačina je hotová! Přejeme dobou chuť!

Oslovila vás tato kombinace chutí? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.