Vyberte možnost Stránka

Rodinná dovolená na Maledivách

Rodinná dovolená na Maledivách
Rate this post
Jako každý rok tak i letos jsme chtěli s rodinnou vyrazit k moři. Dlouho jsem hledala na internetu vhodnou destinaci. Procházela jsem si známá místa jako Egypt, Španělsko, Tunisko nebo trochu exotičtější destinaci Maroko. Nic z toho mě ale nezaujalo. Chtěli jsme si užít něco opravdu nevšedního. Našla jsem článek 5 nejlepších dovolenkových lokalit. Byli tam destinace jako Bora Bora, Karibik a také Maledivy, ty mě zaujaly úplně nejvíc. Zpočátku jsem si říkala že Maledivy budou nad naše možnosti. Nemáme úplně neomezený rozpočet ale dokážeme našetřit pěkné peníze. Začala jsem pátrat kolik stojí dovolená na Maledivách.
Dočetla jsem se že Maledivy už nejsou pouze destinací pro ty nejbohatší. Dají se najít i cenově dostupné resorty na Maledivách. To jsou ty obrázky z katalogů cestovních kanceláří kde jsou dokonale upravené pláže, houpačky zavěšené na palmě a domečky na vodě. Právě vodní vily jsou ale to nejdražší ubytování na Maledivách. Takový luxus ale my nehledáme. Raději investujeme do výletů.
Kromě resortů se lze ubytovat i na tzv. lokálních ostrovech. To jsou ostrůvky na kterých bydlí maledivané. Člověk tu nenajde takový luxus jako v resortech ale i tato možnost je velmi zajímavá.
My jsme se rozhodli pro kombinaci resortu a lokálního ostrova. K zajištění celé dovolené jsme si vybrali českou cestovní agenturu. Zaujala nás především jejich široká nabídka jak resortů tak i lokálních ostrovů. K tomu nabízí služby jako výlety, svatební obřady na pláži, rybaření nebo potápění.
Vybrali jsme si kombinaci resortu Sun Island a ostrova Dhigurah. Musím říct že tato kombinace byla tou správnou volbou. V resortu jsme si užili luxusní služby, chodili jsme na masáž, relaxovali u bazénu. V resortu je několik restauracích, velmi nám chutnalo. Druhá zastávka pro nás byl úžasný ostrov Dhigurah. Ostrov má délku něco přes 3 km a po celé délce krásnou písečnou pláž. Ostrov se nachází v místě kde se vyskytuje žralok obrovský. Využili jsme nabídku výletu a žraloka jsme spatřili na vlastní oči. Byl to pro nás pro všechny velmi silný zážitek.
Pokud hledáte lokalitu kde strávíte pohádkovou dovolenou, zvolte Maledivy.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.