Vyberte možnost Stránka

Repasovaná výpočetní technika v praxi

Repasovaná výpočetní technika v praxi
Rate this post
!AdSense – before contentOdešel vám počítač a vy koukáte po jeho nástupci? Pak zaměřte svou pozornost na repasované počítače. Nevíte, o co jde? Pak si přečtěte náš článek, který vás seznámí s tímto trendem nákupu techniky.

I když samotný název nezní jako něco, co byste měli chtít, pak překonejte první dojem. Repasovaná technika je totiž chytrá volba, která vám ušetří pár ’’kaček’’.

V dnešní době se bez počítače málokdo obejde. Takže už při nákupu se soustředí každý na to, aby byl vybraný počítač výkonný, měl dostatečnou paměť… Kvalitní nové počítače ovšem nejsou zrovna nejlevnější, proto mnozí nakupující volí levnější, ale přesto stále kvalitní variantu, a to repasovanou techniku.

 

Co to je repasovaná technika?

Jde o techniku, která již byla v minulosti používána, poté byla profesionálně zkontrolována a opravena a znovu nabídnuta k prodeji. Jde tak například o počítače, které byly používané pod leasingem ve velkých firmách a po uplynutí pronájmu vráceny výrobci, který počítače zkontroloval a opět dal na trh. Také může jít o počítače, které byly dlouhou dobou v obchodech, v mnoha případech byla  technika používána jako předváděcí.

V repasovaných počítačích mohou být měněny různé komponenty, DVD mechanika, větráky, pevný disk atd. Na všechny měněné součásti je většinou poskytována dvouletá záruka.

HP

Jakou repasovanou techniku zvolit?

Repasovaná je snad všechna technika, zvolit tak můžete repasovené PC, tiskárny, DVD přehrávače… Dokonce i v případě, že máte oblíbenou stále jednu značku, nemusíte dělat ani u repasované techniky žádné kompromisy. Jste dlouholetý uživatel počítačů značky DELL nebo tiskáren HP? Pak vás možná zaujmou stránky české firmy Technimax, která má ve své nabídce právě tyto dvě značky repasované techniky. Ale najdete tam toho mnohem více. K prodeji nabízí plně funkční a kvalitní repasovanou techniku.

Koupil by jste si repasovaný počítač?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.