Vyberte možnost Stránka

Dokonalá vychytávka pro muže! Udělá vám ráno příjemnější!

Dokonalá vychytávka pro muže! Udělá vám ráno příjemnější!
Rate this post
!AdSense – before contentNesnášíte vstávání? Pak si zamilujete tento parádní budík, který vám vstávání zpříjemní!

Anglický designér Josh Renouf vyrobil budík, který dělá ráno snesitelnější.

 

Šikovný budík vás vzbudí vůní čerstvé kávy!

Speciální budík je skutečným unikátem! „Barisieur“ budík totiž dokáže vzbudit a svého majitele navíc pohostit čerstvou kávou rovnou do postele.

Jak to funguje?

večer před ulehnutím je třeba do budíku doplnit vodu, mléko a kávu. Ráno s prvním zazvoněním budíku už budete mít připravenou kávu, kterou si jen duchutíte dle vlastních zvyků mlékem nebo cukrem.

budik-1 budik-2 budik-3 budik-4 budik-5 budik-6 budik-7 budik-8 budik-9 budik-10 budik-11

Zdroj:  joshrenoufdesign.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.