Vyberte možnost Stránka

Potřebujete text na míru? Můžete jej mít rychle a ve vysoké kvalitě

Rate this post

Víte, jak vypadají weby, jež jsou nekvalitně otextovány? Doslova odpudivě. Ze stránek, na nichž se nacházejí evidentní chyby, návštěvníci obratem odcházejí, jelikož jsou nedůvěryhodné. Jednat se může o eshopy, online magazíny, blogy anebo jakékoli jiné internetové stránky.

Věřit si je jedna věc a umět skutečně dobře česky záležitost druhá. I proto se mnohdy vyplatí svěřit otextování webu specialistům.

Podle čeho lze poznat kvalitní text a kde najít levné a spolehlivé copywritery? Na obě otázky odpovíme v následujících řádcích.

Absence chyb samozřejmostí, ale…

Jak poznáte toho správného copywritera? Tak především jeho texty nebudou nudit! Strohé popisky, které jsou sice výstižné, ale nemají přidanou hodnotu, nikoho nenalákají. Gramatická správnost je samozřejmostí. Jestliže najdete několik chyb, ihned se s konkrétním člověkem rozloučte. Vcelku hodně se pozná i na reklamních článcích.

Copywriter by u nich měl řešit hlavně konkrétní tematiku a nesoustředit se prvoplánovitě pouze na propagaci daného produktu či služby!

Čtenář v současnosti příliš nedbá na reklamní texty. Zajímá jej především správný postup, rada a další informace, jež třeba jinde nesežene. Copywriter si musí problematiku nastudovat a následně vytvořit články na míru dle představ zadavatele.

Kvalitní texty za minimální cenu

Ne všichni copywriteři opravdu znají svoji cenu. Mnohdy si i ti nespolehliví a ne příliš precizní dokážou říct i o několik set korun za jednu normostranu textu! Takového nabídky neberte v potaz a podívejte se raději na tržiště mikroslužeb Stovkomat. Právě tady totiž můžete získat texty na míru rychle a ve vysoké kvalitě.

Vybrat si lze přímo z nabídky jobů, anebo zvolit individuální řešení. Cenově začínáte na 150 korunách za normostranu. Když se vám výsledek nebude líbit, budete článek připomínkovat. Stovkomat garantuje mimo jiné i dodání práce včas, případně vrácení peněz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.