Vyberte možnost Stránka

Po čem muži doopravdy touží? My už to víme!

Po čem muži doopravdy touží? My už to víme!
Rate this post

Pokud si již delší dobu lámete hlavu nad tím, po čem muži skutečně touží, už se tím nemusíte trápit. Našli jsme totiž místo, které potěší každého muže. Místo, kde se pánské sny stávají skutečností a žádný pán neopustí s prázdnou. Je to Adrop.cz! Firma nabízející nepřeberné množství skvělých zážitků úplně pro každého. Ať už je to milovník adrenalinu nebo gurmánský nadšenec, tady si přijde na své. Pojďme se podívat podrobněji na to, co Adrop.cz nabízí.

Obsah článku

Kolující adrenalin v žilách

Pro každého, kdo má pro strach uděláno a výšky mu nejsou cizí jsou tady zážitky ve vzduchu. Každému se jistě vybaví známý bungee jumping nebo tandemový seskok padákem. I to si samozřejmě můžete vyzkoušet, ale co zažít něco netradičnějšího? Za zmínění určitě stojí adrenalinový let vrtulníkem, který je určen pro každého, komu klasický vyhlídkový let přijde jako pěkná nuda. Žaludek se vám několikrát zatočí a pár ostrých obratů vás rozhodně překvapí. Ale co teprve, když přijdou otočky o 360°? To bude zážitek! Na pohled vcelku nenápadný vrtulník typu R22 nebo R44 vás jistě překvapí svou obratností. A nebo si vyzkoušíte spíše paragliding? To už necháme na vás.

Pirát silnic

Kdo by nemiloval zvuk burácejícího motoru a vůni spálených pneumatik? Usedněte do vozů, které jste do teď znal pouze z časopisů a nechte se zatlačit samou rychlostí do sedačky. Adrop.cz nabízí celou kategorii supersportů a určitě si tam vyberete. Bude to McLaren 570S s 570 koněmi nebo spíše italský krasavec Lamborghini Gallardo? A co takhle zážitková jízda ve formuli nebo jízda ve Ferrari na okruhu? Něco nám říká, že při těchto zážitcích se splní nejeden dětský klučičí sen. Tohle bude pořádná jízda!

Povolání na zkoušku

Pokud vám adrenalin ani silná auta nic neříkají, máme tady úplně jiný druh zážitků. Co takhle si vyzkoušet povolání, které vás vždy fascinovalo? Stát se na jeden den někým úplně jiným nebylo nikdy jednodušší. Lákají vás silné stroje? Nasaďte montérky, usedněte do kabiny a staňte se bagristou! Jak hlubokou díru vykopete? A jestli nejste zrovna nadšenec do strojů, můžete zažít den v roli uměleckého kováře. Budete spolupracovat s nezkrotným ohněm a vytvářet jedinečné a krásné užitné předměty, možná dokonce přímo umělecká díla. Zkrátka zážitek, který vás vrátí do jiné doby a zanechá ve vás jen ty nejlepší vzpomínky.

Pivo na prvním místě

Víte, že jsme národ, který vypije nejvíce piva na hlavu na celém světě? Je to 138 litrů, tedy 276 velkých piv. Pokud i vy jste milovníkem tohoto zlatavého moku, posuňte pití piva v hospodě s kamarády na trochu vyšší úroveň. Staňte se sládkem na zkoušku a při příštím setkání s přáteli budete za hvězdu. Stanete se pravou rukou zkušeného sládka a naučíte se nejen vařit pivo, ale zjistíte i jak probíhá celý kompletní proces výroby. Za několik týdnů domů dostanete dárek v podobě piva, které jste si uvařil. Budete se dmout pýchou, protože vlastnoručně uvařené pivo bude chutnat úplně jinak!

Láska prochází žaludkem

Jídlo je lék na všechno. Ale ruku na srdce, umíte vařit? Nebo máte ještě trochu, co zlepšovat? Žádný učený z nebe nespadl, a proto jsou zde kurzy vaření. Vybrat si můžete z široké škály všech světových kuchyní nebo se můžete naučit správně připravovat steaky. Zajděte na kurz přípravy sushi a překvapte své nejbližší touto japonskou pochoutkou, která vznikne pouze pod vašima rukama. Nejste zrovna milovníkem syrových ryb? Vyzkoušejte kurz vaření italské kuchyně, kde se naučíte třeba výrobu domácích těstovin. S těmito zkušenostmi budete muset od sebe nápadnice odhánět, protože chlap v kuchyni je jedna z nejvíc sexy věcí na světě.

 

 

 

 

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.