Vyberte možnost Stránka

Plachtové haly jsou skvělé na firemní i soukromé akce

Plachtové haly jsou skvělé na firemní i soukromé akce
Rate this post

Většina svateb, oslav narozenin, firemních akcí, prezentací výrobků apod. se pořádá v létě. Během letních měsíců je totiž mnohem snazší sehnat prostory pro všechny hosty. Stačí si vypůjčit nebo pořídit velký párty stan a je vystaráno.

Kdo se bojí, že jsou párty stany příliš improvizovaným řešením a jejich konstrukce toho moc nevydrží, nejspíš už dlouho žádný neviděl. Zapomeňte na vachrlaté stany, stan může nahradit zděnou budovu skoro po všech stránkách.

Postaveno za pár hodin. A podle vašich představ!

Na zahradní párty možná postačí menší stan, na firemní akce se však hodí spíš mobilní plachtové haly. Ty se už nevyrábí v konkrétních rozměrech, jsou modulární, takže je možné skládat jednotlivé díly k sobě, a tím je prodlužovat vždy po 5 metrech.

Sestavení takové haly je snadné a rychlé. Pokud si ji někde pronajmete, většinou vám ji firma zajistí i se sestavením, které je záležitostí pár desítek minut. Záleží na tom, jaké všechno vybavení si do haly namyslíte, jestli ji budete chtít otevřenou, polootevřenou či se všemi bočnicemi, zda budete toužit také po podlaze z modulárních podlážek či ocelových rámů.

Vybaveno přesně dle požadavků

Plachtová hala není jen obyčejný stan. Má pevnou konstrukci, díky které drží stabilně. Odolává dešti i větru, vždyť konstrukce bývá z duralových profilů a spojovací prvky z oceli. Opláštění se pyšní nepromokavou a ohnivzdornou úpravou.

Co se bude nacházet uvnitř takové haly, záleží jen na požadavcích zákazníka. Podium, osvětlení, reproduktory, dataprojektor, židle, stoly a sedací soupravy, mobilní WC, stropní podhledy nebo květinová dekorace. Všechno jde realizovat, takže hala může ve finále bohatě nahradit zděnou budovu s veškerým jejím vybavením.

A kde takovou halu sehnat? Pronájem i koupi nabízí například firma Argoservis, u které najdete všechny výše zmiňované možnosti výbavy hal. Mezi jejich spokojené zákazníky patří třeba ČVUT v Praze nebo Film Service Festival Karlovy Vary a.s.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.