Vyberte možnost Stránka

Nutné vybavení na motorku

Nutné vybavení na motorku
Rate this post

Teploty míří nezadržitelně vzhůru, motorkářská sezóna už byla zahájena. Pokud máte svůj nadupaný stroj stále v garáži, je nejen čas uvést ho do provozu, ale dopřát mu novou výbavu, která vám zajistí komfortní jízdu.

Spolehlivé kufry na motorku

Nespoutaná jízda na motorce je neskutečný zážitek, ovšem právě díky své subtilnější konstrukci, než má auto, je tento dvoukolý stroj nepraktický z hlediska úložnosti. Měli bychom tedy použít minulý čas. To bývalo. Dnes mají motorkáři k dispozici nespočet doplňků právě na tyto stroje. Nejoblíbenější jsou motokufry. Bytelné schrány, do nichž se vejde spousta věcí, které jsou navíc i dokonale chráněné. Moto kufry upevníte pomocí stabilních nosičů na vaši motorku. Je jen na vás, kam kufry umístíte, a samozřejmě také na dispozicích motorky. Můžete mít kufry na motorku přimontované na zadní části motorky za sedadlem, toto příslušenství lze napojit i na boční strany. Zabalit si tak můžete věci i na delší dovolenou. Motokufry představují skutečně bytelné příslušenství, které chrání vaše věci.

Motobrašny jako skvělý doplněk k motorce

Nepotřebujete-li mít až tak příliš zabezpečené věci a budete-li mít motorku neustále v dohledu, zvolte moto brašny. Jsou ideální například na nákupy, můžete je snadno odejmout a vzít si je do obchodu. Brašny na motorku mohou mít různou podobu. Klasickou schránu, jako jsou kufry, pouze v látkovém provedení, lze je umístit i na řídítka. V obchodech pro motorkáře najdete i brašny na nohu, klasické ledvinky i batohy uzpůsobené pro komfort právě řidičů motorek. Motokufry i brašny na motorku nabízí flexibilní výběr dostupných variant zavazadel na motorku. Díky nim si užijete své cesty bez stresu, kdy byste přemýšleli, kam uložíte své věci. I když cestování autem může být pro mnohé pohodlnější, motorkáři moc dobře vědí, že divoké jízdě na stroji o dvou kolech se nevyrovná nic.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.