Vyberte možnost Stránka

Nestíháte koupit puget růží na svátek? Objednejte květiny on-line!

Nestíháte koupit puget růží na svátek? Objednejte květiny on-line!
Rate this post

Díky internetu můžeme zjistit spoustu informací a lze přes něj objednat oblečení, boty, hračky, dovolenou, a dokonce i pořádnou kytici k narozeninám. Růže, gerbery, karafiáty, frézie, slunečnice, tulipány, kopretiny, eustomy a orchideje vám vezmou v naaranžovaných pugetech dech.

Je libo růži, či královskou lilii?

Pokud si nevíte s výběrem kytky rady, rozhodněte se podle vzhledu anebo významu jednotlivých voňavých květů. Žádná žena neodolá růžím. Ať už jsou rudé, bílé, žluté či růžové. Červená barva růže znamená vášeň a lásku, bílá značí nevinnost a čistotu, žlutá zase přátelskou lásku, štěstí i žárlivost. Růžová je spojena s romantickou láskou a její světlý odstín lze vyložit jako obdiv a úctu. Význam oranžové je touha. Fialová značí pokoru, modrá věrnost a zelená naději. Tyto tři barvičky jsou však u nás vzácnější. Symbolem nevinnosti, plodnosti, naděje a budoucnosti je královská lilie, která je mezi ženami velice oblíbená. Potěší jako dárek z lásky. Pomocí lilie vyjádříte slovo miluji tě a přitom neřeknete ani půl slova. Lilie je druhá nejpopulárnější, samozřejmě hned po růži. Pomocí maxi pugetů sdělíte svou lásku, poděkování i gratulaci. Stačí si jen zvolit květiny on-line.

Mamince, babičce i manželce

Bohatě zdobené pugety se na první pohled zalíbí mladým i starším dámám. Právě díky nim řeknete více než tisíc slov. Miluji tě, promiň, děkuji. A doručení květin? Žádný problém. Pro ženy se hodí větší barevnější květinové koše, pro pány zase střídmější odstíny květů. Pestrý výběr a rozvoz květinnajdete na Flora-online.cz. Ať už hledáte kytku k narozeninám, výročí, z lásky, na Valentýna, pro maminku, jako gratulaci a poděkování či jen tak, nešlápnete vedle. Samozřejmostí jsou i jarní, letní, podzimní, smuteční a svatební kytice. A jak se rozhodnout? Podle barvy, vůně, vzhledu, příležitosti a designu pugetu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!