Vyberte možnost Stránka

Mužské tělo – trapné problémy!

Mužské tělo – trapné problémy!
Rate this post
!AdSense – before contentChlapy a jejich tělesné problémy, za které se stydí! Zjistěte, co jsou slabé stránky mužů!

Muži stejně tak jako ženy mají své tělesné nedostatky, které se snaží různými způsoby odstranit, vylepšit, změnit.

 

Co trápí muže dnešní doby?

1. Chlupatá záda

Symbol spíše doby kamenné než mužnosti. Chlupatá záda rozhodně sexy nejsou, to si uvědomili už mnozí. Odstranění ochlupení ze zad lze řešit voskem nebo laserem. Obě možnosti zkrotí růst chlupů na několik týdnů.

2. Pivní břicho

Nemusíte pít pivo, aby jste získal pivní břicho. Muži, kteří mají tukovou zásobu v oblasti břicha mají větší riziko srdečních onemocnění a cukrovkou. V případě pivního břicha je třeba začít se změnou životního stylu.

3. Nadměrné pocení

Muži se potí více než ženy, v průměru je to dvakrát více. Nadměrné pocení dokáže někdy pěkně znepříjemnit život. Zpocené dlaně, záda, podpaží nebo chodidla, s tím vším se muži musejí potýkat. Pomoc může nejen antiperspirant nebo deodorant, ale i speciální zákrok, který pomocí látky botulotoxin zablokuje produkci potu. Čtěte také: jak zabránit pocení.

4. Srostlé obočí

Nic pěkného, nic přitažlivého. Ženy chtějí muže s obočím odděleným. Srostlé obočí lze upravit pomocí pinzety, vosku nebo laseru.

5. Červený nos

Stále červený nos je znakem přílišné konzumace alkoholu. Otázka zní, jak nevypadat jako klaun? Pomoci mohou léky předepsané po konzultaci s lékařem.

6. Vlasové ‘’kouty’’

Většinou to přichází na hranici 30 roku. Vlasy začnou ustupovat čelem vzad a vznikají tak nepěkné ‘’kouty’’. Pomoci mohou různé vlasové kůry a speciální zákroky.

7. Chrápání

Trápí vysoké procento mužů. Není to sice žádná vada na kráse, přesto může tento tělesný problém zničit vztah. Kromě oddělených ložnic, ovlivňuje chrápání zdraví. Muži, kteří chrápou mají vyšší procento infarktu nebo mozkové mrtvice. V dnešní době se prodávají různé zaručené pomůcky proti chrápání, přesto je nejlepší volbou chirurgický zákrok, který má vysoké procento úspěšnosti.

8. Plynatost

Inspirace pro mnohé vtipy a příběhy, přesto mužům značně komplikuje život. Průměrný muž ‘’prdne’’ průměrně 20x za den. I zvuku a zápachu, který tento akt doprovází není třeba žádného popisování. Zvýšenou plynatost způsobují mnohé potraviny, nápoje a také špatný životní styl.

Co trápí vás?

Zdroj obrázku: Flickr.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.