Vyberte možnost Stránka

Maskujte se před zimou! Tyhle camouflage kousky nesmí ve vašem zimním šatníku chybět!

Maskujte se před zimou! Tyhle camouflage kousky nesmí ve vašem zimním šatníku chybět!
Rate this post
!AdSense – before contentNevíte, jak byste se zahřáli? Co se zahalit do maskáčoviny? Dáme vám skvělé tipy na “krycí“ zimní outfity!

Camouflage vzor není jen o prolínající se hnědé, zelené, béžové a černé. Jde o specifický vzor (původně určený pro armádu), kterým můžete svému zimnímu outfitu dodat na zajímavosti a celkové neokoukanosti.

No schválně, kolik camouflage pánských bund potkáte na ulici? Tipujeme, že moc (jestli vůbec nějaká) jich nebude.

S maskáčovinou se musí opatrně!

Stejně jako s každým výraznějším motivem, i s tímto je třeba pracovat opatrně. Rovnou zapomeňte na celomaskáčové outfity, s nimiž byste vypadali jak po výsadku. Vždy sáhněte jen po jednom camouflage kousku a ten pak vhodně doplňte běžným oblečením pro muže.

Důležitým pravidlem při oblékání camouflage vzoru je nekombinovat s jiným typem camouflage. Maskáčovina si rovněž nerozumí s károvanou kostkou/proužkem/puntíkem.

Nesnažte se zkombinovat dva maskáčové vzory dohromady, přes veškeré úsilí to stejně nedopadne dobře.

Pozor si dejte i na to, abyste maskáčovinu neoblékli až moc ležérně. Výsledkem by totiž nebyl styl, ale výraz módního nezájmu.

vojensky-styl-1

Pokud se cítíte v černé jako ryba ve vodě, zaplesáte. Camouflage se kombinuje nejlépe právě s černou barvou. Foto: Pinterest

vojensky-styl-3

Osvěžte svůj pracovní outfit o army prvky. Uvidíte, že se budete líbit sobě i okolí. Foto: Pinterest

vojensky-styl-2

Camouflage pánská bunda vám dodá na mužnosti, navíc s ní v zimní šedi města vyniknete. Foto: Pinterest

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.