Vyberte možnost Stránka

Kodak představil nový smartphone. Je určen pro všechny (muže), co rádi fotí!

Kodak představil nový smartphone. Je určen pro všechny (muže), co rádi fotí!
!AdSense – before contentNové mobily vám představujeme jen opravdu výjimečně, ale tento model nového Kodak Smartphonu nás upoutal na první pohled. Kodak Ektra byl navržen speciálně pro nadšené fotografy.

Disponuje 21-megapixelovým hlavním fotoaparátem, který využívá senzor Sony IMX230.

Kromě toho, je zde nabídka aplikací, vychytávek a nastavení, které dokáží usnadnit práci profesionálním fotografům nebo zpříjemnit hobby všem těm, kteří svým mobilem rádi fotí.

Smartphone Kodak Ektra

Kodak Ektra se snaží nadchnout svým tradičním fotoaparátem – k dispozici je dvoupolohová spoušť; dále aplikace, která napodobuje profesionální efekty kultovní Super 8 kamery a smartphone dokonce i svým zevnějškem vzdáleně připomíná klasický fotoaparát.

Výjimkou není ani stylové kožené pouzdro.

Tento krasavec se na evropský trh dostane ještě v tomto roce, mobil by měl stát sympatických 499 euro. Snad bude fungovat stejně dobře, jako dobře vypadá.

kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone

Zdroj: kodak.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.