Vyberte možnost Stránka

Kodak představil nový smartphone. Je určen pro všechny (muže), co rádi fotí!

Kodak představil nový smartphone. Je určen pro všechny (muže), co rádi fotí!
Rate this post
!AdSense – before contentNové mobily vám představujeme jen opravdu výjimečně, ale tento model nového Kodak Smartphonu nás upoutal na první pohled. Kodak Ektra byl navržen speciálně pro nadšené fotografy.

Disponuje 21-megapixelovým hlavním fotoaparátem, který využívá senzor Sony IMX230.

Kromě toho, je zde nabídka aplikací, vychytávek a nastavení, které dokáží usnadnit práci profesionálním fotografům nebo zpříjemnit hobby všem těm, kteří svým mobilem rádi fotí.

Smartphone Kodak Ektra

Kodak Ektra se snaží nadchnout svým tradičním fotoaparátem – k dispozici je dvoupolohová spoušť; dále aplikace, která napodobuje profesionální efekty kultovní Super 8 kamery a smartphone dokonce i svým zevnějškem vzdáleně připomíná klasický fotoaparát.

Výjimkou není ani stylové kožené pouzdro.

Tento krasavec se na evropský trh dostane ještě v tomto roce, mobil by měl stát sympatických 499 euro. Snad bude fungovat stejně dobře, jako dobře vypadá.

kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone kodak-ektra-smartphone

Zdroj: kodak.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.