Vyberte možnost Stránka

Kde pořídit týmové dresy pro bojové sporty?

Kde pořídit týmové dresy pro bojové sporty?
Rate this post

Každý sportovní tým potřebuje pohodlné funkční oblečení ve stejném designu. Vždyť právě tím dají najevo příslušnost k jednomu týmu či jedné skupině. Platí to samozřejmě i v bojových sportech. Na ty ale prodejci často zapomínají.

V DDsport je tomu jinak. Již přes 30 let dodávají sportovní dresy opravdu pro všechny sporty, jaké vás jen napadnou a ty bojové nejsou výjimkou.

Pořiďte si kvalitní týmové rashguardy

Ať už děláte MMA nebo jiný bojový sport, dost možná se právě i v tom vašem sportu nosí tzv. rashguardy. Oblíbené jsou třeba pro BJJ (Brazilské Jiu-Jitsu) či Grappling.

Věděli jste, že rashguard je vlastně spojení dvou slov – Rash a Guard, v překladu tedy ochrana před vyrážkou? Původně je totiž v Austrálii nosili sportovci, kteří surfovali, šnorchlovali nebo se potápěli a potřebovali kůži chránit před spálením. Při bojových sportech chrání před odřeninami, zároveň zahřívají svaly. Na rozdíl od kompresního prádla, které svaly také zahřívá, jsou rashguardy navržené pro neustálý kontakt, jsou extrémně odolné proti roztržení a natažení látky.

Přesně to platí také o rashguardech z DDsport. Mají kompresní vlastnosti, drží na svém místě, a tak nepřekáží vám ani soupeři. Jsou prodyšné, odvádí pot, zahřívají a zlepšují krevní oběh. DDsport samozřejmě prodává kompletní dresy pro bojové sporty, tedy i stejně kvalitní šortky.

Nechte si navrhnout design na míru

Ať už si vyberete jakýkoliv typ střihu, design je vždy možné připravit na míru v barvách vašeho sportovního klubu, s logy sponzorů, kteří na dresy přispějí apod. DDsport má vlastního grafika, který vám se vším pomůže. Potisk je řešen sublimační technikou, která je velmi odolná i při opakovaném praní.

Dresy jsou hotové do maximálně 2 týdnů, a pokud budete později potřebovat přiobjednat další kusy, třeba pro nové členy, není problém. DDsport všechny zakázky archivuje a nabízí možnost doobjednání již od 1 ks po neomezenou dobu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.