Vyberte možnost Stránka

Jedlé LEGO vás bude bavit!

Jedlé LEGO vás bude bavit!
Rate this post
!AdSense – before contentObvykle může LEGO kostka způsobit při spolknutí udušení, ale japonský umělec a designér Akihiro Mizuuchi tento problém vyřešil!

Mít jedlé LEGO je snem každého dítěte a Akihiro Mizuuchi ho splnil, vytvořil jedlé čokoládové LEGO.

 

Jedlé LEGO z čokolády

Jednotlivé kostičky jsou vyrobené z mléčné, hořké nebo bílé a růžové čokolády.  Umělec dokonce z jedlého LEGA seskládal jedlé roboty. Tím dokázal, že LEGO funguje stejně dobře jako to klasické.

Jak se vám tato stavebnice líbí?

Zdroj: sparebutton.jp

legoo-1 legoo-2 legoo-13 legoo-4 legoo-5 legoo-6 legoo-17 legoo-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.