Vyberte možnost Stránka

Jaké výhody přinese vaší firmě řezání plazmou?

Jaké výhody přinese vaší firmě řezání plazmou?
Rate this post

 

V oblasti dělení materiálů existuje mnoho nejrůznějších metod, přičemž jednou z těch nejmodernějších a nejvýhodnějších je plazma. Ta funguje na bázi velmi horkého ionizovaného plynu, který svou rychlostí a teplotami hravě překoná mnoho překážek. Daný proces má rovnou několik nezanedbatelných výhod pro majitele strojírenských firem. Jaké to jsou?

Pestrý výčet benefitů

Nejdříve je potřeba se zmínit o lehkosti a rychlosti, s jakou překonává kovové materiály plamen plazmy. Díky tomu se dočkáte velmi rychlého rozdělení všech kovových obrobků, což se samozřejmě hodí pro zavedení svižnější a výdělečnější výroby. Čas jsou totiž peníze. Samozřejmě je potřeba dbát i na kvalitu jednotlivých řezů, přičemž ani v tomto případě nezůstává řezání plazmou pozadu. Podobně kvalitní povrchy po sobě nezanechá téměř žádný jiný způsob dělení.

Zároveň je daná metoda schopná zpracovat všechny kovové materiály, takže nemusíte kupovat několik různých zařízení, jak tomu bývá často zvykem. Nemusíte mít obavy o deformaci obrobků z důvodu tepelného namáhání, protože tento plamen je velmi šetrný.

Koupě stroje, nebo raději spolupráce s externími dodavateli?

Nyní se dostáváme k hlavnímu mínusu celé záležitosti. Velká pořizovací cena samotného stroje, nástrojů i zaučení vašich zaměstnanců nemusí každému sednout. Pokud vás nebude daný proces živit, nevyplatí se vám nakupovat vše potřebné pro jeho uskutečnění. V takových situacích je vhodnějším řešením spíše si nechat potřebné věci vypálit externě.

Pomocníkem se vám stane například společnost TOROTECH, jež se zaměřuje primárně na tuto oblast. V případě zájmu je plně schopna za vás tuto práci zrealizovat a následně vám její výsledek doručit až do vašeho podniku. Není tudíž nutno investovat miliony, nýbrž stačí vsadit na občasnou spolupráci.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.