Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat správný pamlsek pro vašeho psa?

Jak vybrat správný pamlsek pro vašeho psa?
Rate this post
!AdSense – before contentPamlsků je v dnešní době velká spousta, dělí se podle složení i značek, zjistěte, které pamlsky budou chutnat vašemu mazlíčkovi nejvíce!

Kdy je na pamlsky vhodná doba?

Pes je stejný jako člověk, i on má stále chuť na něco dobrého. Pokud máte v plánu ňaminky dávat, je třeba vymezit, ve kterých situacích to bude a toho se držet!

 

Chutná odměna

Pamlsky jsou nejčastěji pejskovi dávány jako odměna za splněný povel, za dobré chování za nově naučený cvik. Díky pamlskům můžete svého psa tak velice rychle a snadno naučit, co smí a nesmí.

Aby ovšem byla odměna skutečně odměnou, je třeba zvolit takový pamlsek, který bude chutnat. Těžko postavit výchovu psa na odměnách, když pes o odměny nebude mít zájem. Chce to tedy koupit několik druhů pamlsků a sledovat, po kterých se váš mazlíček může ‘’utlouct’’ nejvíce.

 

Jaké pamlsky existují?

Kostičky buvolí – Jde o oblíbené psí pamlsky vyrobené ze sušené buvolí kůže, které jsou určené ke žvýkání. Lze je koupit v různých tvarech kostí, kostiček, uzlů apod. K dostání jsou v tmavší či světlejší verzi, která je doplněná o kalcium podporující zdraví zubů.

 

Čokoládové ňaminky – Tyto pochoutky nejsou vyrobené z klasické čokolády, ta je pro mazlíčky velice nebezpečná, při konzumaci velkého množství hrozí až smrt! Čokoládové pamlsky jsou ze speciální čokolády, která neobsahuje žádné nebezpečné příměsi. Lze jí koupit v různých příchutích, velikostech a provedeních.

 

Dentální pamlsky – Dobrůtky určené k dentální hygieně mají nejen speciální tvar, který zuby čistí, ale také obsahují speciální látky podporující zdraví a výživu zubů. Dentální pamlsky pro psa lze koupit i s příchutí, která sníží zápach z úst.

 

Sušené dobrůtky – Jde o pochoutku nejoblíbenější. Vašemu pejskovi bude nejen vonět, ale také moc chutnat. Sušené pamlsky jsou ze sušených uší králičích, vepřových či hovězích. Také lze narazit na sušené plíce, střívka, krky, ocasy, nohy, maso. Ideální je tento pamlsek dávat ve venkovním prostředí.

 

Barevné pochoutky – Tyčinky, kuličky, bonbónky, na trhu jsou k dostání různé žvýkací pamlsky, které jsou vyrobené ze škrobu a syrové kůže. Vybrat lze tvrdší i měkkčí varianty.

 
Všechny druhy zvířecích pamlsků naleznete v internetovém obchodu Mujmazlik.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.