Vyberte možnost Stránka

Firemní akce mohou být zábavné!

Firemní akce mohou být zábavné!
Rate this post

Díky koronaviru spousta z nás měla nařízen homeoffice, či prostě nepracovala. S návratem života do normálu se opět setkáváme s kolegy. Léto se blíží a tak je čas uspořádat firemní akci, abychom obnovili vztahy na pracovišti.

Obsah článku

Padla na vás volba při zařizování večírku?

Nestresujte se. Zařídit parádní večírek není žádná věda a zvládnete vše objednat a naplánovat od svého počítače. Stačí vybrat zábavu, hudbu, catering a téma akce. Oproti jiným rokům si zkuste připravit pro své kolegy a kolegyně něco extra, aby na vámi pořádaný večírek vzpomínali jako na ten nejvíce zábavný v poslední době. Jak na to?

Objednejte fotokoutek

Fotokoutek, či chcete-li fotokiosek není jen záležitostí na svatby. Fotokoutek se hodí na všechny akce, kde se očekává větší množství lidí, na kterých potřebujete zábavu a na které nechcete zapomenout. Kvalitní fotografie vám budou navždy připomínat zábavné chvíle. Každý miluje fotografování na akcích. Ať už se jedná o společenská nebo rodinná setkání, lidé rádi dokumentují, kde jsou, s kým jsou, kolik zábavy si užívají.

Na teambuildingových akcích a firemních večírcích musí organizátoři zajistit nestrojenou atmosféru ležérnosti a pohodlí. Po stresujících dnech trávených v kanceláři, uzavíráním obchodních smluv a dodržováním mnohdy šibeničních termínů dodání zakázek, si lidé chtějí prostě odpočinout. Berte pořádání firemní akce jako poděkování zaměstnancům za pečlivou každodenní dřinu. Firemní akce je také skvělou příležitostí, jak se s kolegy a nadřízenými lépe poznat.

To je také jeden z důvodů, proč je fotografický stánek skvělý nápad nejen pro firemní akce. Umístěte fotografický stánek a za pár minut budete mít příjemnou atmosféru, dav smějících se lidí a skvělou událost, o které budete mluvit po zbytek roku!

Kromě toho má pronájem fotografického stánku další výhody šité na míru maximalizaci a doplnění vašich marketingových profilů na sociálních sítích. Ukažte zájemcům o spolupráci s vaší firmou, že jste skvělý tým, ve kterém se lidi spolu umí parádně bavit. Fotky z fotokoutku umístěte na webové stránky, či do vašeho firemního profilu na sociálních sítích.

 

Fotobudka poskytuje příležitost ke komunikaci

Na firemních akcích velkých společnosti se ne všichni znají navzájem. Setkání ve fotokoutku je skvělou příležitostí, jak se lidé mohou seznámit. Budou mít společné téma a skvělou náladu. Proč by si pan generální ředitel nemohl pořídit vtipnou fotku s Jiřinou z účtárny? Díky firemní akci možná zjistíte, že kromě toho, že je dobrá v matematice, je navíc i velmi zábavná a společenská.

Marketing

Jste nová startupová firma? Využijte fotokoutky a zábavu k ležérní propagaci vámi vyvíjeného produktu. Určitě zákazníci ocení, když na fotkách uvidí usměvavé fajn lidi, než strojené modelky. Fotografie z fotokiosku jsou skvělou marketingovou strategií k šíření povědomí o vašem produktu nebo službě.

Jezdíte se svými produkty na veletrhy? Super. I tam můžete zřídit fotokoutek a udělat zábavu pro své potenciální klienty a zákazníky. Díky tomu na vás nezapomenou a určitě si jako dodavatele vyberou právě vás.

Vzhledem k tomu, že současná technologie přímo chvátá mílovými kroky dopředu, fotky z fotokoutku máte k dispozici během pár mrknutí oka a v digitální podobě je můžete téměř okamžitě sdílet na sociálních sítích.

Zaměstnanci i zákazníci se určitě nebudou moci dočkat další akce, kdy si zase vyzkouší zábavná pozadí, originální kostýmy a na zábavu.

Třeba mezi některými kolegy přeskočí jiskra a dočkáte se fotokiosku i na jejich svatbě. Tak skvělou zábavu!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.