Vyberte možnost Stránka

Café Bombon – Káva, která vás probudí a osladí život!

Café Bombon – Káva, která vás probudí a osladí život!
Rate this post
!AdSense – before contentRanní káva je pro někoho důležitým startem do nového dne. Pokud je to tak i vás, pak oceníte kávu, která vás nejen zaručeně probudí, ale také vám nový den příjemně osladí!

Udělejte si ráno příjemnější i sladší! Café Bombon je spojením intenzivního prožitku a sladké chuti.

Café Bombon

Budete potřebovat: 1 espresso, stejné množství kondenzovaného mléka, v případě, že máte raději méně sladké, pak množství mléka snižte.

 

Příprava je tak snadná!

1. Uvařte si kávu nalijte ji do malé sklenice.

2. Přilijte kondenzované mléko.

3. Zamíchejte a vypijte.

 

Jak vám tato netradiční káva chutná?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.